Neler Yeni

Bebek, Prematüre Bebek, Tüp Bebek, Doğum, Çocuk - Bebek Forum

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsunuz?

Soru sorun

Forumdan Soru Sorun ve Yanıt Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

Deneyimli Ebeveynler Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

Deneyimli Ebeveynler Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

Banka-Finans Altcoin Nedir? Nasıl Alınır?

Uzman Editor

Üye
Üye
Emektar Üye
252
37
28
Katılım
28 Mar 2018
Yaş
33
Konum
İzmir
Altcoin Nedir?
Kripto para borsası, son dönemlerin en popüler zamanını yaşıyor. Altcoin, normal coinlerin aksine sonradan üretilmeye başlandı. Bunların fiyatları biraz daha uygun oluyor ve bütçeyi sarsmıyor. Altcoin piyasası son zamanlarınkine göre en yüksek seviyelerindedir. Ayrıca sadece dolar yada Euro vererek alış veriş yapmaya gerek yok. Kripto para madenciliği yaparak gelir elde edebilirsiniz. Coin mining adı altında çalışan bazı sistemler var. Bu cihazlar internete bağlı oluyor ve aktif olduğu süreçte size para kazandırıyor. Tabii para kazandırırken elektrik tüketimini bir hayli arttırıyor.

Altcoinler Finans Borsalarını Nasıl Etkiledi?
Para akışı tahviller ve döviz üzerinden dönerdi. Artık sistem değişti, insanlar nakit ve döviz akışını kripto paralara yönlendirmeye başladı. Bu sebeple piyasaya yeni sermayeler girdi ve daha da canlanmaya başladı. Son zamanların en çok tercih edilen kripto para birimleri arasında olan alt coinler hakkında iyi bir araştırma yapmak gerekiyor. Para borsalarında, kripto coinlerin yeri gerçekten çok fazladır. Günümüzde 1 BTC 7.000 dolar ve bu gerçekten yüksek miktardır. Buna en yakın olan Ethereum dahi 600 dolar seviyesindedir. Her gün değişen tutarı, bazı yatırımcılara büyük gelir kapısı olmaya devam ediyor.

Altcoin Alırken Nelere Dikkat Edilir?
Altcoin almak ve satmak bir hayli kazançlı gibi görünebilir. Fakat gönderim işlemlerinde alınan komisyonları asla göz artı etmemek gerekiyor. Üstelik altcoin bozum işleminde, sitenin alacağı komisyon ve döviz kurundaki oynama hesaba katılmalıdır. Böylece elinize net geçecek olan TL miktarını hesaplamış olursunuz. Son zamanların en çok tercih edilen altcoinleri, insanlara yüklü paralar kazandırdı ve kaybettirdi. Finans firmalarının altcoin madenciliği yapmaları ve birbirinden farklı yatırımcıları teşvik etmelerine şaşırmamak gerekiyor. Altcoin alırken sanal paranın eski durumu göz önüne alınır ve takibi yapılır…
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst