Neler Yeni
Bebek Forum'a Hoş Geldiniz

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut mesajlara cevap yazabilir, diğer üyelere itibar edebilir, kendi özel mesajınızı alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz.

Anne Sütü Bebeklerde Beslenmenin Ne Kadarını Kapsamaktadır?

Uzman Editor

Üye
Üye
Emektar Üye
Katılım
28 Mar 2018
Mesajlar
248
Beğeniler
33
Puanları
28
Yaş
31
Konum
İzmir
#1
Anne Sütü Bebeklerde Beslenmenin Ne Kadarını Kapsamaktadır?
Anne sütü
Dünya üzerinde hiçbir şekilde eşi benzeri bulunmayan ve asla bir takası söz konusu olmayan bir değerdir. Bebekler doğar doğmaz, kendilerini mikroplardan korurken, diğer yandan gelişimini sürdürmek ve hayatta kalmak adına bünyesinin kabul ettiği tek besin budur. Bu adımın eksik bırakılması, tüm hayatları boyunca çok büyük sıkıntılar yaşanmasına neden olacaktır.

Bütün kemik, beden ve zihinsel gelişimler yarım kalarak, kaliteli bir birey olmak adına gereksinim duyulan tüm konular eksik kalacaktır. Bu neden bebeklerde beslemenin önemi son derece mühim ve asla taviz verilemesi mümkün olamayacak bir durumdur. Bebeklerde beslenme bozukluğunun yaratacağı etkiler, en kısa zamanda karşınıza çıkacaktır. Anne sütü gibi eşsiz bir besin bu nedenle çok önemlidir.
 

Facebook Sayfamız

Üst