Anne Sütü Bebeklerde Beslenmenin Ne Kadarını Kapsamaktadır?

  • Yapılan spamlar ve bot saldırıları sebebi ile üyelikler sadece manuel onaya alınmıştır. Mail adresi ve kullanıcı adı düzgün olmayan tüm hesaplar red edilecektir. İlginiz için teşekkür ederiz... /-/ Due to spam and bot attacks, memberships were only approved by manual. The e-mail address and the user name will be rejected. Thank you for your attention...
  • Bebek Forum içeriğindeki bütün yazılar üyelerimizin kendi tecrübeleri neticesinde yazdığı ve bilgilendirme amaçlı yazılardır. Teşhis ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Kesinlikle her uygulamada doktorunuza danışınız.
  • İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Bebek Forum https://www.bebekforum.net.tr Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ YAPTIKLARI PAYLAŞIMLARINDAN SORUMLUDUR.

Uzman Editor

Üye
Üye
Emektar Üye
28 Mar 2018
249
33
28
32
İzmir
#1
Anne Sütü Bebeklerde Beslenmenin Ne Kadarını Kapsamaktadır?
Anne sütü
Dünya üzerinde hiçbir şekilde eşi benzeri bulunmayan ve asla bir takası söz konusu olmayan bir değerdir. Bebekler doğar doğmaz, kendilerini mikroplardan korurken, diğer yandan gelişimini sürdürmek ve hayatta kalmak adına bünyesinin kabul ettiği tek besin budur. Bu adımın eksik bırakılması, tüm hayatları boyunca çok büyük sıkıntılar yaşanmasına neden olacaktır.

Bütün kemik, beden ve zihinsel gelişimler yarım kalarak, kaliteli bir birey olmak adına gereksinim duyulan tüm konular eksik kalacaktır. Bu neden bebeklerde beslemenin önemi son derece mühim ve asla taviz verilemesi mümkün olamayacak bir durumdur. Bebeklerde beslenme bozukluğunun yaratacağı etkiler, en kısa zamanda karşınıza çıkacaktır. Anne sütü gibi eşsiz bir besin bu nedenle çok önemlidir.
 

Facebook Sayfamız