Bebek Araştırmamıza davet

ÖzgeY

Baby Community Member
En iyi cevaplar
0
bpa.jpg

Sevgili Anne!

Biliyoruz ki bebeğinizi her şeyden korumak istediğiniz hassas bir dönemdesiniz. Bebeklerimizi korumak istediğimiz ve onlar için ne kadar zararlı olduğunu bildiğimiz konulardan biri de çevresel kimyasallar. Ve bu çevresel kimyasallardan en popüleri BPA.. Bebeklerimiz her an her yerden BPA'ya maruz kalabilmekte.. Kullandığınız bebek şampuanından, biberondan, emzikten, mamadan ve hatta anne sütünden bile. Biz de bu hassasiyetten yola çıkarak bir araştırma planladık. Araştırmamızda anne sütünde ve mamada ne kadar BPA olduğunu ve bebeğin idrarı ile ne kadar BPA atıldığını belirleyeceğiz. Bu nedenle sizi ve bebeğinizi çalışmamıza davet ediyorum. Sizden istediğimiz bir miktar anne sütü ve bebeğinizin idrarı. Eğer mama kullanıyorsanız bir miktar da mama. Araştırmamıza katılmanızın sonucunda bebeğinizin ek gıdaya geçiş sürecinde sizlere danışmanlık vereceğimi de hatırlatmak isterim. Çok sevdiğimiz bebeklerimizin geleceği için bu çalışmaya katılacağınıza inanıyorum. Ankara'da olup araştırmamıza katılmak isteyenler bana ulaşabilirler.

Öncelikle araştırmanızdan dolayı sizi tebrik ediyorum. Gerçekten çok önemli bir konu ancak konunuzu yazarken görsellerden de faydalanabilirdiniz. İnanın bu konunun etkisini de çok artırırdı. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Öncelikle araştırmanızdan dolayı sizi tebrik ediyorum. Gerçekten çok önemli bir konu ancak konunuzu yazarken görsellerden de faydalanabilirdiniz. İnanın bu konunun etkisini de çok artırırdı. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
@blues in dediğine ek olarak... Google amca ve diğer arama motorları bir konuyu eğer ilgili görselleri varsa daha ön sıralara alıyor...

Bu arada gayet güzel bir çalışma bunu neden sadece Ankara’da yapıyorsunuz? Diğer illerde de yapsanız gayet güzel olurdu..

Teşekkür ederim.

@blues in dediğine ek olarak... Google amca ve diğer arama motorları bir konuyu eğer ilgili görselleri varsa daha ön sıralara alıyor...

Bu arada gayet güzel bir çalışma bunu neden sadece Ankara’da yapıyorsunuz? Diğer illerde de yapsanız gayet güzel olurdu..
Teşekkür ederim, çalışmamızı Ankara'da yürütmemizin sebebi anne ile birebir görüşecek ve anneden süt, bebekten idrar alacak olmamız. Ilerleyen zamanlarda tüm Türkiye'de yapmak isteriz elbette

@ÖzgeY hanım bu arada bu araştırmanız ile ilgili internet link Website ya da bir bağlantı var mı?

@ÖzgeY tebrik ediyorum araştırmanız için... Kolaylıklar dilerim.