Neler Yeni
Bebek Forum'a Hoş Geldiniz

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut mesajlara cevap yazabilir, diğer üyelere itibar edebilir, kendi özel mesajınızı alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz.

Aşı Olunmaması Durumunda Bebek Sağlığı Nasıl Etkilenir?

Uzman Editor

Üye
Üye
Emektar Üye
Katılım
28 Mar 2018
Mesajlar
248
Beğeniler
33
Puanları
28
Yaş
31
Konum
İzmir
#1
Aşı Olunmaması Durumunda Bebek Sağlığı Nasıl Etkilenir?
Bebek sağlığı
kendi adına gelişim göstermek için gerek duyduğu her noktadan faydalanmak zorundadır. Sağlıklı beslenmeden, temiz ve steril ortamlara varana kadar devam eden ve aynı zamanda tüm minerallerin eksiksiz alınması zorunluluğu gibi.

Tüm bunları yerine getirmekle birlikte, bebeklerde aşı ve diğer ihtiyaç duyulan ekstra destekleri de temin etmek durumundadır. Aşıların bu durumun başında gelmek zorundadır. Çünkü mikropların zorlu mücadelesine karşı koyamayan küçük bünyelerde bebek ölümleri gözlemlenmektedir. Yetişkin bir bireyin hastalık esnasında kendisini savunması bile oldukça güçlü ve zorlu bir dönemden sonra normale dönecektir. Hiçbir savunması olmadan, bağışıklık sistemini henüz kazanamamış ve aynı zamanda bebek sağlığını baştan sona riske eden bir virüsle mücadele edilmesi çok zor olacaktır.
 

Facebook Sayfamız

Üst