Bebek Beslenmesinde Uzak Durulması Gerekenler Nelerdir?

  • Yapılan spamlar ve bot saldırıları sebebi ile üyelikler sadece manuel onaya alınmıştır. Mail adresi ve kullanıcı adı düzgün olmayan tüm hesaplar red edilecektir. İlginiz için teşekkür ederiz... /-/ Due to spam and bot attacks, memberships were only approved by manual. The e-mail address and the user name will be rejected. Thank you for your attention...
  • Bebek Forum içeriğindeki bütün yazılar üyelerimizin kendi tecrübeleri neticesinde yazdığı ve bilgilendirme amaçlı yazılardır. Teşhis ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Kesinlikle her uygulamada doktorunuza danışınız.
  • İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Bebek Forum https://www.bebekforum.net.tr Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ YAPTIKLARI PAYLAŞIMLARINDAN SORUMLUDUR.

Uzman Editor

Üye
Üye
Emektar Üye
28 Mar 2018
249
33
28
32
İzmir
#1
Bebek Beslenmesinde Uzak Durulması Gerekenler Nelerdir?
Bebeklerde beslenme yöntemleri
oldukça kaliteli ve her adımı bilinçli olarak atılması şart bir durumdur. Bu konuda yapılacak olan hatalar ve yerine getirilmesi zorunlu olduğu halde temin edilmeyen besinler, her zaman için problem yaratacaktır. Bebeklerde bedensel gelişim başta olmak üzere, tüm hayatlarına yön veren zihinsel gelişimleri dahil tüm uyum beslenme bozukluğu varsa sorun yaracaktır. Bu nedenle okul, iş ve aile hayatlarının alt üst olması kaçınılmaz olacaktır. Bunun yanı sıra beklenen ve gösterilmesi istenen tüm başarılar yarım kalacaktır.

Doktor onaylı ek besinler gayet gönül rahatlığıyla kullanılabilirken, kendi fikirleriniz hakkında çok iyi değerlendirmeler yapmanız gerekmektedir. Bebeklerde beslenme yöntemleri dikkate alınmazsa, gösterilen tüm çabalar her zaman için olumsuz sonuçlanacaktır.
 
Beğeniler: Gülsüm-Umut

Facebook Sayfamız