Bebek Eğitiminde Olmazsa Olmazlar Nelerdir?

  • Yapılan spamlar ve bot saldırıları sebebi ile üyelikler sadece manuel onaya alınmıştır. Mail adresi ve kullanıcı adı düzgün olmayan tüm hesaplar red edilecektir. İlginiz için teşekkür ederiz... /-/ Due to spam and bot attacks, memberships were only approved by manual. The e-mail address and the user name will be rejected. Thank you for your attention...
  • Bebek Forum içeriğindeki bütün yazılar üyelerimizin kendi tecrübeleri neticesinde yazdığı ve bilgilendirme amaçlı yazılardır. Teşhis ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Kesinlikle her uygulamada doktorunuza danışınız.
  • İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Bebek Forum https://www.bebekforum.net.tr Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ YAPTIKLARI PAYLAŞIMLARINDAN SORUMLUDUR.

Uzman Editor

Üye
Üye
Emektar Üye
28 Mar 2018
249
33
28
32
İzmir
#1
Bebek Eğitiminde Olmazsa Olmazlar Nelerdir?
Bebek eğitimi için gerekli temel bilgiler
genel anlamda ortak noktalar içermektedir. Herhangi bir eğitimin karşı tarafa geçmesi için en önemli unsur sevgidir. Bu adımdan teorik bilgiler aktarılmaya başlanır. Yeni doğan bir bebek için sadece beslenme ve korunma ihtiyacı vardır. Çünkü hamilelik döneminde böyle konular onu ilgilendirmiyordu.

Anne karnında gayet rahat bir korunak ortamı vardı. Ancak artık doğum gerçekleşti ve zorlu Dünya hayatında yapılması gerekenlerin, başında etrafı tanımak gelecektir. Geliştirilmek eğitim adına başlangıç, sağlıklı bir ortamda yetiştirilmesini sağlamak olacak. Zaman hızla ilerlerken cisimleri tanımak ve kendini ifade etmeye başlayacaktır. Bu evrede sorunlu ve problem dolu bir ev gelecek adına daha büyük sıkıntılar doğururken, bebek eğitimi için gerekli temel bilgiler tamamen geride kalmış olacaktır.
 
Beğeniler: Gülsüm-Umut

Uzman Editor

Üye
Üye
Emektar Üye
28 Mar 2018
249
33
28
32
İzmir
#3
Hayatımızın bir parçası ve Rabbimin bizlere emaneti olan bebeklerimiz için paylaştığım bilgilerin faydası olduğuna çok sevindim. Tüm annelerin ve babaların bilinçlenmesi gerekiyor. Bebekler hakkında bilinmesi gerekenleri paylaşmaya devam edeceğim.
 
Beğeniler: Gülsüm-Umut

Facebook Sayfamız