Neler Yeni
Bebek Forum'a Hoş Geldiniz

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut mesajlara cevap yazabilir, diğer üyelere itibar edebilir, kendi özel mesajınızı alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz.

Bebek Eğitiminde Olmazsa Olmazlar Nelerdir?

Uzman Editor

Üye
Üye
Emektar Üye
Katılım
28 Mar 2018
Mesajlar
248
Beğeniler
33
Puanları
28
Yaş
31
Konum
İzmir
#1
Bebek Eğitiminde Olmazsa Olmazlar Nelerdir?
Bebek eğitimi için gerekli temel bilgiler
genel anlamda ortak noktalar içermektedir. Herhangi bir eğitimin karşı tarafa geçmesi için en önemli unsur sevgidir. Bu adımdan teorik bilgiler aktarılmaya başlanır. Yeni doğan bir bebek için sadece beslenme ve korunma ihtiyacı vardır. Çünkü hamilelik döneminde böyle konular onu ilgilendirmiyordu.

Anne karnında gayet rahat bir korunak ortamı vardı. Ancak artık doğum gerçekleşti ve zorlu Dünya hayatında yapılması gerekenlerin, başında etrafı tanımak gelecektir. Geliştirilmek eğitim adına başlangıç, sağlıklı bir ortamda yetiştirilmesini sağlamak olacak. Zaman hızla ilerlerken cisimleri tanımak ve kendini ifade etmeye başlayacaktır. Bu evrede sorunlu ve problem dolu bir ev gelecek adına daha büyük sıkıntılar doğururken, bebek eğitimi için gerekli temel bilgiler tamamen geride kalmış olacaktır.
 

Uzman Editor

Üye
Üye
Emektar Üye
Katılım
28 Mar 2018
Mesajlar
248
Beğeniler
33
Puanları
28
Yaş
31
Konum
İzmir
#3
Hayatımızın bir parçası ve Rabbimin bizlere emaneti olan bebeklerimiz için paylaştığım bilgilerin faydası olduğuna çok sevindim. Tüm annelerin ve babaların bilinçlenmesi gerekiyor. Bebekler hakkında bilinmesi gerekenleri paylaşmaya devam edeceğim.
 

Facebook Sayfamız

Üst