Bebek Hastalıklarında Ebeveynlere Düşen Görevler Nelerdir?

  • Yapılan spamlar ve bot saldırıları sebebi ile üyelikler sadece manuel onaya alınmıştır. Mail adresi ve kullanıcı adı düzgün olmayan tüm hesaplar red edilecektir. İlginiz için teşekkür ederiz... /-/ Due to spam and bot attacks, memberships were only approved by manual. The e-mail address and the user name will be rejected. Thank you for your attention...
  • Bebek Forum içeriğindeki bütün yazılar üyelerimizin kendi tecrübeleri neticesinde yazdığı ve bilgilendirme amaçlı yazılardır. Teşhis ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Kesinlikle her uygulamada doktorunuza danışınız.
  • İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Bebek Forum https://www.bebekforum.net.tr Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ YAPTIKLARI PAYLAŞIMLARINDAN SORUMLUDUR.

Uzman Editor

Üye
Üye
Emektar Üye
28 Mar 2018
249
33
28
32
İzmir
#1
Bebek Hastalıklarında Ebeveynlere Düşen Görevler Nelerdir?
Bebek hastalıkları
zamanında fark edilmesi ve müdahalesi kesinlikle vaktinde yapılması gereken bir durumdur. Aksi durumunda bebek ölümlerine varan kadar bir süreç yaşanacaktır. Bu nedenle, bebekler hasta olduklarında ebeveynlerin üzerine düşenler kesinlikle çok önemli ve asla eksik bırakılmaması gereken noktaların başında gelmektedir.

Kullanılmakta olan tüm iyileştirme metotları bilinçli bir şekilde yapılmak zorundadır. Kulaktan doğma fikirlerle ilaç alımı son derece yanlış ve kesinlikle uzak durulması gereken bir durumdur. Bebeklerde ishal gibi durumlar oldukça sık karşılaşılan bir konudur. Diğer taraftan bebeklerde kabızlık da oldukça rast gelen bir durumdur. Küçük çaplı ve olabilecek durumlar karşısında sakin olunması en doğru yöntem olacaktır. Bebek hastalıkları zamana, ortama ve biyolojik dengeye varana kadar farklılık göstermektedir.
 

Facebook Sayfamız