Neler Yeni
Bebek Forum'a Hoş Geldiniz

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut mesajlara cevap yazabilir, diğer üyelere itibar edebilir, kendi özel mesajınızı alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz.

Bebek Hastalıklarında Ebeveynlere Düşen Görevler Nelerdir?

Uzman Editor

Üye
Üye
Emektar Üye
Katılım
28 Mar 2018
Mesajlar
248
Beğeniler
33
Puanları
28
Yaş
31
Konum
İzmir
#1
Bebek Hastalıklarında Ebeveynlere Düşen Görevler Nelerdir?
Bebek hastalıkları
zamanında fark edilmesi ve müdahalesi kesinlikle vaktinde yapılması gereken bir durumdur. Aksi durumunda bebek ölümlerine varan kadar bir süreç yaşanacaktır. Bu nedenle, bebekler hasta olduklarında ebeveynlerin üzerine düşenler kesinlikle çok önemli ve asla eksik bırakılmaması gereken noktaların başında gelmektedir.

Kullanılmakta olan tüm iyileştirme metotları bilinçli bir şekilde yapılmak zorundadır. Kulaktan doğma fikirlerle ilaç alımı son derece yanlış ve kesinlikle uzak durulması gereken bir durumdur. Bebeklerde ishal gibi durumlar oldukça sık karşılaşılan bir konudur. Diğer taraftan bebeklerde kabızlık da oldukça rast gelen bir durumdur. Küçük çaplı ve olabilecek durumlar karşısında sakin olunması en doğru yöntem olacaktır. Bebek hastalıkları zamana, ortama ve biyolojik dengeye varana kadar farklılık göstermektedir.
 

Facebook Sayfamız

Üst