Bebek Psikolojisi Gelişime Nasıl Katkı Sağlanabilir?

  • Yapılan spamlar ve bot saldırıları sebebi ile üyelikler sadece manuel onaya alınmıştır. Mail adresi ve kullanıcı adı düzgün olmayan tüm hesaplar red edilecektir. İlginiz için teşekkür ederiz... /-/ Due to spam and bot attacks, memberships were only approved by manual. The e-mail address and the user name will be rejected. Thank you for your attention...
  • Bebek Forum içeriğindeki bütün yazılar üyelerimizin kendi tecrübeleri neticesinde yazdığı ve bilgilendirme amaçlı yazılardır. Teşhis ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Kesinlikle her uygulamada doktorunuza danışınız.
  • İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Bebek Forum https://www.bebekforum.net.tr Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ YAPTIKLARI PAYLAŞIMLARINDAN SORUMLUDUR.

Uzman Editor

Üye
Üye
Emektar Üye
28 Mar 2018
249
33
28
32
İzmir
#1
Bebek Psikolojisi Gelişime Nasıl Katkı Sağlanabilir?
Bebek psikolojisi
çok önemli olan, bir insanın tüm hayatına etki edecek kadar etkili ve asla hata kabul etmeyen bir durumdur. An için bir şey olmaz düşüncesi, hayatınızın en kıymetli varlığı olan çocuklarınız için büyük sorunlar yaratacaktır. Anne karnından bebeklerin aylık gelişimine, oradan çocukluğuna ve yaş olarak normal bir birey olana fark edilmeyen sorunlara varana kadar geniş bir yelpazede değerlendirilmesi gerekmektedir.

Bu nedenle bebek psikolojisinde uzman doktorlar dışında, kesin bir sonuca varmak imkansız olacaktır. Diğer taraftan sürekli olarak gösterilmekte olan bazı problemler, direk olarak fark edilebilir konumdadır. Aşırı agresif çocuklar, genel olarak bebek psikolojisini zora sokan durumlarla karşılaşmış olarak gözükmektedir. Bebek psikolojisi zamanında ve gerekli müdahalelere sahip çıkılması şart bir evredir.
 

Facebook Sayfamız