Neler Yeni
Bebek Forum'a Hoş Geldiniz

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut mesajlara cevap yazabilir, diğer üyelere itibar edebilir, kendi özel mesajınızı alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz.

Bebek Psikolojisi Gelişime Nasıl Katkı Sağlanabilir?

Uzman Editor

Üye
Üye
Emektar Üye
Katılım
28 Mar 2018
Mesajlar
248
Beğeniler
33
Puanları
28
Yaş
31
Konum
İzmir
#1
Bebek Psikolojisi Gelişime Nasıl Katkı Sağlanabilir?
Bebek psikolojisi
çok önemli olan, bir insanın tüm hayatına etki edecek kadar etkili ve asla hata kabul etmeyen bir durumdur. An için bir şey olmaz düşüncesi, hayatınızın en kıymetli varlığı olan çocuklarınız için büyük sorunlar yaratacaktır. Anne karnından bebeklerin aylık gelişimine, oradan çocukluğuna ve yaş olarak normal bir birey olana fark edilmeyen sorunlara varana kadar geniş bir yelpazede değerlendirilmesi gerekmektedir.

Bu nedenle bebek psikolojisinde uzman doktorlar dışında, kesin bir sonuca varmak imkansız olacaktır. Diğer taraftan sürekli olarak gösterilmekte olan bazı problemler, direk olarak fark edilebilir konumdadır. Aşırı agresif çocuklar, genel olarak bebek psikolojisini zora sokan durumlarla karşılaşmış olarak gözükmektedir. Bebek psikolojisi zamanında ve gerekli müdahalelere sahip çıkılması şart bir evredir.
 

Facebook Sayfamız

Üst