Neler Yeni
Bebek Forum'a Hoş Geldiniz

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut mesajlara cevap yazabilir, diğer üyelere itibar edebilir, kendi özel mesajınızı alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz.

Bebek Sağlığının Korunmaması Ne Gibi Sorunlar Yaratacaktır?Sasa

Uzman Editor

Üye
Üye
Emektar Üye
Katılım
28 Mar 2018
Mesajlar
248
Beğeniler
33
Puanları
28
Yaş
31
Konum
İzmir
#1
Bebek Sağlığının Korunmaması Ne Gibi Sorunlar Yaratacaktır?
Bebek sağlığının korunmaması durumunda yaşanacak problemler
, kesinlikle hafife alınmaması gereken ve ilerleyen dönemlerde çok daha büyük problemlere yol açacak bir durumdur. Yapılan araştırmalar sağlık koşullarında uzak ortamlarda yetişen bebekler ve sağlıklı bebeklerin her bakımdan çok büyük farklarla yetiştiklerini ortaya koymaktadır. Diğer yönden bakıldığında, bebeklerin psikolojik olarak zayıf bırakılması, sağlıksız beslenmekten daha riskli bir duruma dönüşmektedir.

Bu nedenle bebeklerde bedensel ve zihinsel gelişim asla yalnız eksik bırakılmaması gereken bir süreçtir. Oldukça temiz, güvenilir, huzurlu ortamlarda yetiştirilmek zorunda olan bebekler, sağlık konusunda herhangi bir sorun yaşamayacaklardır. Uzman doktor tavsiyeleri dikkate alarak kendi yöntemlerinizi geliştirebilirsiniz. Bebek sağlığının korunmaması durumunda yaşanacak problemler tahmin ettiğinizin üzerinde sıkıntılar doğurabilmektedir.
 

Facebook Sayfamız

Üst