Neler Yeni
Bebek Forum'a Hoş Geldiniz

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut mesajlara cevap yazabilir, diğer üyelere itibar edebilir, kendi özel mesajınızı alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz.

Bebekler İlk Ne Zaman Yürür, Konuşur ve Bezsiz Uyurlar?

Uzman Editor

Üye
Üye
Emektar Üye
Katılım
28 Mar 2018
Mesajlar
248
Beğeniler
33
Puanları
28
Yaş
31
Konum
İzmir
#1
Bebekler İlk Ne Zaman Yürür, Konuşur ve Bezsiz Uyurlar?
Aylık bebek gelişimi
gözle görülür bir şekilde inanılmaz bir hızla ilerler. Anne ve babaların bebek gelişiminde üstleneceği görevleri yerine getirirken, günlük işlerini de devam ettirmesi gerekmektedir. Ortalama olarak 6 aylık bebek gelişiminden sonra kendi başına oturma, emekleme ve el kabiliyetleri tam olarak yerine oturmuş olacaktır. Bu sağlandıktan sonra artık diğer gelişim süreçlerine dikkat edilmesi gerekmektedir.

İlk kelimenin anne mi? Yoksa baba mı? Olacağı hayati önem taşır. Bu adımdan önce sağlık kontrollerinin ne durumda olduğu çok daha mühimdir. Dikkate alınmayan olaylar, çok büyük eksikliklere neden olacaktır. Bununla beraber bilinen en bariz gelişim, kendini fark ettirmeye çalışmasıdır. Aylık bebek gelişimi kadar ince hesaplara özen göstermek, en güzel neticelerin oluşmasına neden olacaktır.
 

Facebook Sayfamız

Üst