Bebeklerde Güvenliği Sağlamak İçin Neler Gereklidir?

  • Yapılan spamlar ve bot saldırıları sebebi ile üyelikler sadece manuel onaya alınmıştır. Mail adresi ve kullanıcı adı düzgün olmayan tüm hesaplar red edilecektir. İlginiz için teşekkür ederiz... /-/ Due to spam and bot attacks, memberships were only approved by manual. The e-mail address and the user name will be rejected. Thank you for your attention...
  • Bebek Forum içeriğindeki bütün yazılar üyelerimizin kendi tecrübeleri neticesinde yazdığı ve bilgilendirme amaçlı yazılardır. Teşhis ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Kesinlikle her uygulamada doktorunuza danışınız.
  • İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Bebek Forum https://www.bebekforum.net.tr Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ YAPTIKLARI PAYLAŞIMLARINDAN SORUMLUDUR.

Uzman Editor

Üye
Üye
Emektar Üye
28 Mar 2018
249
33
28
32
İzmir
#1
Bebeklerde Güvenliği Sağlamak İçin Neler Gereklidir?
Bebek sağlığı
denildiğinde bebek sağlığını korumak için yapılacaklarda bir o kadar etkili olmak zorundadır. 5 aylık bebek gelişimini tamamladıktan sonra, artık daha hızlı gelişmeye başları. Belli bir süreden sonra kendisini keşfetmeye başlaması, korunma ihtiyacını artıracaktır.

Bu evreye gelmeden önce, ani bebek ölümlerinin yaşanmaması için, yatak seçimi muhakkak uygun şekilde yapılmak zorundadır. Yumuşak ve bebeğin kafasının içine geçen bir yastık, birçok bebeğin ölümüne neden olmuştur. Yatış pozisyonu olarak yan yatırılması ve bunun takibinin iyi şekilde yapılması gerekmektedir. Bununla birlikte gösterilmekte olan ve bazı değerlerin aşırıya gitmemesi gerekmektedir. Rahatlıkları sağlanırken, çok zor durumlara gelinebilir. Bebek sağlığı oldukça hassas ve korunmaya muhtaç bir yapıya sahiptir.
 

Facebook Sayfamız