Bebeklerde Hastalığı Önlemek Adına Neler Yapılabilir?

  • Yapılan spamlar ve bot saldırıları sebebi ile üyelikler sadece manuel onaya alınmıştır. Mail adresi ve kullanıcı adı düzgün olmayan tüm hesaplar red edilecektir. İlginiz için teşekkür ederiz... /-/ Due to spam and bot attacks, memberships were only approved by manual. The e-mail address and the user name will be rejected. Thank you for your attention...
  • Bebek Forum içeriğindeki bütün yazılar üyelerimizin kendi tecrübeleri neticesinde yazdığı ve bilgilendirme amaçlı yazılardır. Teşhis ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Kesinlikle her uygulamada doktorunuza danışınız.
  • İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Bebek Forum https://www.bebekforum.net.tr Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ YAPTIKLARI PAYLAŞIMLARINDAN SORUMLUDUR.

Uzman Editor

Üye
Üye
Emektar Üye
28 Mar 2018
249
33
28
32
İzmir
#1
Bebeklerde Hastalığı Önlemek Adına Neler Yapılabilir?
Bebek kilosu
gibi hayati önem taşıyan konular, bebeklerde hastalıkların ne yönde ilerleyeceğini belirleyen konulardır. Bu nedenle bebek hastalıklarını önlemek için yapılması gerekenler listesinde, bebeklerde sağlıklı beslenme başta gelmektedir. Bu adım eksik bırakıldığı zaman, henüz kendini tamamlamış olmayan bağışıklık sistemi daha zayıf kalacaktır.

Yetişkin bir bireyin bağışıklık sisteminin zayıflaması, hemen hasta olmasına neden olmaktadır. Küçük çocukların bedenleri, gelişimini tamamlamadan her türlü saldırıya maruz kalmaktadır. Bebeklerde güvenlikse son derece dikkat edilmesi gerekir. Ufak bir göz ardı edilen konu bile başınıza büyük işler açabilir. Bu nedenle her zaman için bebeklerde aşı ve diğer korunma faaliyetlerini yerini getirmeniz gerekmektedir. Bebek kilosunun korunmadığı bebeklerde çok daha çabuk hastalığa yenik düşmekteler.
 

Facebook Sayfamız