Neler Yeni
Bebek Forum'a Hoş Geldiniz

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut mesajlara cevap yazabilir, diğer üyelere itibar edebilir, kendi özel mesajınızı alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz.

Bebekleri Eğlendirmenin Gelişimlerine Katkısı Nedir?

Uzman Editor

Üye
Üye
Emektar Üye
Katılım
28 Mar 2018
Mesajlar
248
Beğeniler
33
Puanları
28
Yaş
31
Konum
İzmir
#1
Bebekleri Eğlendirmenin Gelişimlerine Katkısı Nedir?
Bebeklerde eğlencenin önemi
tüm yaşantıları boyunca yanlarında gelecek olan, bebeklik döneminin ayrılmaz bir parçası olmasından kaynaklanmaktadır. Mutsuz ortamlarda yetişen bebekler gelecek adına her zaman için ümitsiz ve gereksiz düşüncelere kapılan, bunun sonunda olumsuz bireyler olarak kötü bir hayata sahip insanlara dönüşmekteler. Diğer yandan kendisi için gösterilen ilginin çok aşırı ve dengesiz olması da aynı kapıya çıkan sonuçlar doğuracaktır. Bu nedenle bebeklerin ortak noktalarının tespit edilip, ona göre hareket edilmesi çok önemli bir durumdur.

Bebeklerin zihinsel gelişimde gülmeden, sürekli olumsuz mesajların barındığı bir zaman dilimi geçirmeleri, negatif düşüncelerin barınmasından başka bir işe yaramayacaktır. Bu nedenle bebeklerde eğlencenin önemi, eksikliği fark edildiğinde artık çok geç kalınmış bir durum olabilme potansiyeli taşımaktadır.
 

Facebook Sayfamız

Üst