Neler Yeni
Bebek Forum'a Hoş Geldiniz

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut mesajlara cevap yazabilir, diğer üyelere itibar edebilir, kendi özel mesajınızı alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz.

Bebekleri Korurken Gelişimlerine Nasıl Destek Olunabilir?

Uzman Editor

Üye
Üye
Emektar Üye
Katılım
28 Mar 2018
Mesajlar
248
Beğeniler
33
Puanları
28
Yaş
31
Konum
İzmir
#1
Bebekleri Korurken Gelişimlerine Nasıl Destek Olunabilir?
Bebek güvenliği
en çok sorun yaşandığı ve aynı zamanda sonuca ulaştırılmadan anne, babaların rahat etmediği konuların başında gelmektedir. Bebekleri korumak adına yapılması gerekenler için ilk olarak evdeki kablo ortamının azaltılması gerekmektedir. Telefon ve diğer tüm kablolar çok büyük risk taşımaktadır. Farkında olmadan bir anda kendini dolayabilir ve boğulmaların gerçekleşmesi kaçınılmaz olacaktır. Ayrıca elektrik kaçağı gibi durumların temas anında gerçekleşmesi ani bebek ölümlerine kapı aralayacaktır.

Bebek güvenliği için önlemler sıralamasına kullanılan temizlik malzemelerinin daha iyi muhafaza edilmesi gelecektir. Aynı zamanda tüm hareket etme potansiyeli olan kitaplık, televizyon ünitesi vb. cisimlerin sabitlenmesi şart bir durumdur. Bebek güvenliği aklınıza gelebilecek tüm detaylar dahil, hiçbir adımın eksik atılmaması gereken bir konudur.
 

Facebook Sayfamız

Üst