Neler Yeni
Bebek Forum'a Hoş Geldiniz

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut mesajlara cevap yazabilir, diğer üyelere itibar edebilir, kendi özel mesajınızı alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz.

Bebeklerin İhtiyaç Listesi Nelere Göre Şekillenmektedir?

Uzman Editor

Üye
Üye
Emektar Üye
Katılım
28 Mar 2018
Mesajlar
248
Beğeniler
33
Puanları
28
Yaş
31
Konum
İzmir
#1
Bebeklerin İhtiyaç Listesi Nelere Göre Şekillenmektedir?
Yeni doğan bebekler
, daha doğmadan önce birçok kişiyi hemen telaşa sokabilme yeteneğine sahiptirler. Bunun asıl nedeni henüz tecrübesi olmayan çiftlerde, gereksinim duyulan tüm ihtiyaçların net bir şekilde bilinmiyor olmasıdır. Sadece beslenme değil, giyimden oda dizaynına kadar özen isteyen bir durum söz konusu olacaktır.

Ailenize yeni katılan ve henüz 1 aylık bebek gelişimini tamamlamamış olan bu miniklerin, giysileri mevsime uygun, burun damlası gibi gereksinimleri yanınızda ve seçilmekte olan yatağın sert bir yüzeye sahip olması gerekmektedir. Bu tarz bilgilerin eksik kalması, daha önemli işlerle uğraşırken, diğer yandan sizi zaman bakımından bir anda zorlu bir sürece sokabilir. Yeni doğan bebeklerin en çok ihtiyaç duyacağı gereksinimler eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesi gereken konulardır.
 

Facebook Sayfamız

Üst