Anne / Bebek / Çocuk Ürün Eğitici Oyuncak Önerisi

• Yapılan spamlar ve bot saldırıları sebebi ile üyelikler sadece manuel onaya alınmıştır. Mail adresi ve kullanıcı adı düzgün olmayan tüm hesaplar red edilecektir. İlginiz için teşekkür ederiz... /-/ Due to spam and bot attacks, memberships were only approved by manual. The e-mail address and the user name will be rejected. Thank you for your attention...
  • Bebek Forum içeriğindeki bütün yazılar üyelerimizin kendi tecrübeleri neticesinde yazdığı ve bilgilendirme amaçlı yazılardır. Teşhis ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Kesinlikle her uygulamada doktorunuza danışınız.
  • İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Bebek Forum https://www.bebekforum.net.tr Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ YAPTIKLARI PAYLAŞIMLARINDAN SORUMLUDUR.

Gülsüm-Umut

Üye
Üye
Emektar Üye
29 Haz 2017
335
23
18
39
Ankara
www.bebekforum.net.tr
Ben eğer bebeklik yaşını geçmediyse fisher price öneririm. Biraz pahalıdır ama gerçekten de bebekler için eğitici oyuncaklar yapıyorlar. Sanırım fiyatların yüksek olması dolara bağlı çünkü ithal diye biliyorum.

songül

BeBeKFoRuM YöNeTiM EKiBi
Yönetici
Administrators
Developer
Moderator
Üye
13 Tem 2017
31
14
8
40
Ankara
www.bebekforum.net.tr
Ben de eğer bebekse fisher-price öneririm. Ben bebeğime bir oyuncak ayısını almıştım. Şarkılar söylüyor sayı saymayı öğretiyor, ve daha bir çok şey... Hala o ayısını çok seviyor. @elmacık fiyat konusunda haklısın gerçekten de diğer oyuncaklara göre biraz pahalı...

Facebook Sayfamız