Hamilelikte Bebekler Annelerinden Nasıl Etkilenirler?

  • Yapılan spamlar ve bot saldırıları sebebi ile üyelikler sadece manuel onaya alınmıştır. Mail adresi ve kullanıcı adı düzgün olmayan tüm hesaplar red edilecektir. İlginiz için teşekkür ederiz... /-/ Due to spam and bot attacks, memberships were only approved by manual. The e-mail address and the user name will be rejected. Thank you for your attention...
  • Bebek Forum içeriğindeki bütün yazılar üyelerimizin kendi tecrübeleri neticesinde yazdığı ve bilgilendirme amaçlı yazılardır. Teşhis ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Kesinlikle her uygulamada doktorunuza danışınız.
  • İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Bebek Forum https://www.bebekforum.net.tr Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ YAPTIKLARI PAYLAŞIMLARINDAN SORUMLUDUR.

Uzman Editor

Üye
Üye
Emektar Üye
28 Mar 2018
249
33
28
32
İzmir
#1
Hamilelikte Bebekler Annelerinden Nasıl Etkilenirler?
Bebek gelişimi
bir noktadan sonra inanılmaz derece hızlı bir şekilde ilerler. Gebeliğin her adımının farkında olan bir anne baba artık bebeğin neler hissedebileceğini de anlar. Tüm bu süreç çabuk geçeceği için, yapılması planlanan faaliyetler çok dikkatli seçilmeli ve ona göre hareket edilmelidir. Karnınızda taşıdığınız ikinci can artık sizi duyuyor ve anlıyor. 1 aylık bebek gelişimi anne karnında, sanıldığından daha etkili geçer, henüz aç olarak küçük olması aklınıza yanlış hamleler getirmesin.

Hamilelik her günü ayrı özen isteyen ve olumlu olarak görülse de en ince hesap kadar dikkat edilip, ona göre ilerlemesi gereken bir evredir. İstenilmeden yapılacak olan yanlışlar, bebek gelişimi adına zorlayıcı ve zarar verici durumlara dönüşebilir.
 
Beğeniler: Gülsüm-Umut

Facebook Sayfamız