Neler Yeni
Bebek Forum'a Hoş Geldiniz

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut mesajlara cevap yazabilir, diğer üyelere itibar edebilir, kendi özel mesajınızı alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz.

Hamilelikte Bebekler Annelerinden Nasıl Etkilenirler?

Uzman Editor

Üye
Üye
Emektar Üye
Katılım
28 Mar 2018
Mesajlar
248
Beğeniler
33
Puanları
28
Yaş
31
Konum
İzmir
#1
Hamilelikte Bebekler Annelerinden Nasıl Etkilenirler?
Bebek gelişimi
bir noktadan sonra inanılmaz derece hızlı bir şekilde ilerler. Gebeliğin her adımının farkında olan bir anne baba artık bebeğin neler hissedebileceğini de anlar. Tüm bu süreç çabuk geçeceği için, yapılması planlanan faaliyetler çok dikkatli seçilmeli ve ona göre hareket edilmelidir. Karnınızda taşıdığınız ikinci can artık sizi duyuyor ve anlıyor. 1 aylık bebek gelişimi anne karnında, sanıldığından daha etkili geçer, henüz aç olarak küçük olması aklınıza yanlış hamleler getirmesin.

Hamilelik her günü ayrı özen isteyen ve olumlu olarak görülse de en ince hesap kadar dikkat edilip, ona göre ilerlemesi gereken bir evredir. İstenilmeden yapılacak olan yanlışlar, bebek gelişimi adına zorlayıcı ve zarar verici durumlara dönüşebilir.
 

Facebook Sayfamız

Üst