Soru ? Her Gün Çocuklarınızla Bunları Yaşıyor musunuz?

Gülsüm-Umut

Baby Community Member
En iyi cevaplar
5
Web Sitesi
www.bebekforum.net.tr
E39744C1-8F6A-402F-9DEE-6AB33986C861.jpeg

Her gün çocuklarınıza sarılıyor musunuz?
Her gün çocuklarınıza kitap okuyor musunuz?
Ara sıra Televizyona bakmasına izin verip geri kalan zamanlarda evde veya dışarıda oyun için ortamlar hazırlıyor musunuz?
Birlikte resim çiziyor musunuz?
Onun anlattıklarını ya da onunla sohbet ederken gözlerinin içine bakarak sohbet edip onu dinliyor musunuz?
Gününün nasıl geçtiğini çocuklarınıza soruyor ve çocuğunuzla ilgileniyor musunuz?
Çocuğunuzu çok sevdiğinizi ve onun için her şey yapabileceğinizi ona söylüyor musunuz?

Ekli dosyayı görüntüle 500

Her gün çocuklarınıza sarılıyor musunuz?
Her gün çocuklarınıza kitap okuyor musunuz?
Ara sıra Televizyona bakmasına izin verip geri kalan zamanlarda evde veya dışarıda oyun için ortamlar hazırlıyor musunuz?
Birlikte resim çiziyor musunuz?
Onun anlattıklarını ya da onunla sohbet ederken gözlerinin içine bakarak sohbet edip onu dinliyor musunuz?
Gününün nasıl geçtiğini çocuklarınıza soruyor ve çocuğunuzla ilgileniyor musunuz?
Çocuğunuzu çok sevdiğinizi ve onun için her şey yapabileceğinizi ona söylüyor musunuz?
çok yoğun çalışıyorum evet ama çocuklarımı asla ihmal etmiyorum iş çıkışı çocuklarım ile her gün vakit geçiriyorum yatmadan kitaplarını okuyorum onlarla konuşuyor onları dinliyorum günde sadece 1 saat tv izlemelerine izin veriyorum onun dışında etkinlikler yapıyor dışarı çıkıyoruz onlarla vakit geçirmek çok keyifli siz keyifli olursanız eğer çocuklarınız da bu durumdan keyif alır ,bazen çok yoruluyorum kendimi hırpalıyorum neredeyse ama onlar için değer onlar bizim geleceğimiz