Neler Yeni

Bebek, Prematüre Bebek, Tüp Bebek, Doğum, Çocuk - Bebek Forum

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsunuz?

Soru sorun

Forumdan Soru Sorun ve Yanıt Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

Deneyimli Ebeveynler Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

Deneyimli Ebeveynler Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

Kişisel Bakım / Güzellik Kışın Bebek Giyim

CemreDemir

Üye
Üye
Katılım
30 Eki 2019
Mesajlar
22
Tepki puanı
12
Puanları
3
Yaş
25
Konum
İStanbul
Bebeklerimizi kış aylarında en iyi şekilde giyinmesini hepimiz isteriz.Özellikle pamuklu ürünler bebeğimizi hem sıcak tutuyor hem de tahriş pişik gibi rahatsızlıkardan koruyor.

Uyku zamanında oda sıcaklığını 22-23 derece olmasına dikkat edilmeli.Günümüz şartlarında kaliteli ürünler özellikle bebek ürünleri git gide daha pahalı olmaya başladı.Bu tip durumlarda markaların ihracat fazlalarını bulup hem kaliteli hem de uygun fiyatlı alışveriş yapabiliriz.Ucuz çocuk giyim konusunda yapacağımız kısa bir araştırma ile bulacağınız ürünleri gönül rahatlığıyla kullanmanız dileğiyle.
 

songül

BeBeKFoRuM YöNeTiM EKiBi
Yönetici
Administrators
Super Moderator
Moderator
Üye
Katılım
13 Tem 2017
Mesajlar
34
Tepki puanı
22
Puanları
8
Yaş
41
Konum
Ankara
Web Sitesi
www.bebekforum.net.tr
@CemreDemir kışın bebek giyimi konusundaki tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. Sizin tavsiyelerinizi takip ediyorum ve çok teşekkür ederim. Özellikle giyim kıyafet konusu hem bebeklerimiz hem bizim için çok önemli.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst