Yeni Doğan Bebek Beslenmesi

  • Yapılan spamlar ve bot saldırıları sebebi ile üyelikler sadece manuel onaya alınmıştır. Mail adresi ve kullanıcı adı düzgün olmayan tüm hesaplar red edilecektir. İlginiz için teşekkür ederiz... /-/ Due to spam and bot attacks, memberships were only approved by manual. The e-mail address and the user name will be rejected. Thank you for your attention...
  • Bebek Forum içeriğindeki bütün yazılar üyelerimizin kendi tecrübeleri neticesinde yazdığı ve bilgilendirme amaçlı yazılardır. Teşhis ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Kesinlikle her uygulamada doktorunuza danışınız.
  • İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Bebek Forum https://www.bebekforum.net.tr Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ YAPTIKLARI PAYLAŞIMLARINDAN SORUMLUDUR.
18 Mar 2018
4
0
1
38
izmir
#1
Gözlerini yeni açmış bir bebeğin beslenme alışkanlığını doğru bir şekilde alıştırmak çocuğun ilerideki gelişimi ve doğru beslenmesi açısından çok önemli bir aşamadır. Bir çok anne bebeğin beslenmesi konusunda doğru bilgiler edinmek isterler. Bu yüzden hangi aylarda doğru ek gıdaların verilmesi ve hangi yiyeceklerin bebekler açısından doğru yada yanlış olduğunu yeni doğan bebek nasıl beslenir konumuzda görebilirsiniz. en yararlı ve en doğru bilgilere buradan erişebilirsiniz.

Ayrıca bu aylarda anne sütünün ne kadar yararlı bir besin kaynağı olduğunu bu konumuzda görebilirsiniz. Bunun yanı sıra yeni doğanların anne sütüyle beslenmesi bütün uzmanlar tarafından önerilmektedir. Bu açıdan bebek beslenmesi çok ama çok önemli bir süreçtir.
 

Facebook Sayfamız