Gülsüm-Umut

 • Yapılan spamlar ve bot saldırıları sebebi ile üyelikler sadece manuel onaya alınmıştır. Mail adresi ve kullanıcı adı düzgün olmayan tüm hesaplar red edilecektir. İlginiz için teşekkür ederiz... /-/ Due to spam and bot attacks, memberships were only approved by manual. The e-mail address and the user name will be rejected. Thank you for your attention...
 • Bebek Forum içeriğindeki bütün yazılar üyelerimizin kendi tecrübeleri neticesinde yazdığı ve bilgilendirme amaçlı yazılardır. Teşhis ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Kesinlikle her uygulamada doktorunuza danışınız.
 • İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Bebek Forum https://www.bebekforum.net.tr Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ YAPTIKLARI PAYLAŞIMLARINDAN SORUMLUDUR.
Benden Öğreniniz....
Doğum günü
27 Şub 1980 (Yaş: 39)
Web Sitesi
http://www.bebekforum.net.tr
Konum
Ankara
Gender
Male
Occupation
serbest

İletişim

ICQ
0

İmza Seçenekleri

Yazdığım bilgiler bilgilendirme amaçlıdır. Teşhis ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Kesinlikle her uygulamada doktorunuza danışınız.
Bebek, Prematüre Bebek, Tüp Bebek, Doğum, Hamilelik, Anne Sağlığı, Bebek Sağlığı, Yeni Doğan, Sağlıklı Bebekler, Ebeveyn Rehberi, Bebek Büyütmek, Doğum Yapmak, Gebelik Dönemi, Anne Olmak, Ebeveyn Olmak, Bebek Forum, Bebek Forum, Anne Platformu, Ebeveyn Hakkında, Annelik Hakkında Bilinmesi Gerekenler, Yeni Anneler, Baba Olmak, Yeni Babalar, Önerilen Bebek Maması, Tavsiye Edilen Biberonlar, Bebek Hakkında, Yeni Doğan Hakkında, Bebekler Hakkında Bilinmesi Gerekenler, Anneler Hakkında, Babalar Hakkında, Hamilelik Dönemleri, Doğum Yapacakların Dikkatine, Kız Bebekler, Erkek Bebekler, Bebekler Hakkında Her Şey, Anne Oluyorum, Baba Oluyorum, Bebekleri Besleme Yöntemleri ve daha fazlası için takip edin.

Kazanılan Ödüller

 1. 2

  Somebody Likes You

  Somebody out there liked one of your messages. Keep posting like that for more!
 2. 10

  Can't Stop!

  You've posted 100 messages. I hope this took you more than a day!
 3. 5

  Keeps Coming Back

  30 messages posted. You must like it here!
 4. 1

  First Message

  Post a message somewhere on the site to receive this.

Facebook Sayfamız