Konu Dışı airfryer aldınız mı ?

Konu Dışı

yelizaydin

Baby Community Member
En iyi cevaplar
1
almayanlar için deneyim ve öneri olsun diye yazmak istedim.

ben uzun araştırmlar sonucunda bneim keşfetiğim ve hatta artık dayanamadığım aldığım fabcio için konusacağım. iki haftalık deneyimlerinden çıkardığım sonuc çalışan biriyseniz eğer yemek yapmayı kolaylaştıracak bir ev aleti.

elektrik tüketimi, hızlı pişirme süresi ve kolay temizlenebilme özellikleri ile fırın, ocak ve ızgara gibi pişirme araçlarının yeni alternatif oluyo
Fabcio Airfryer’da kızartma yağı kullanımı gerekmez. Fly Air teknolojisi sayesinde yiyecekleri sıcak hava sirkülasyonuyla ısıtarak sağlıklı bir şekilde kızartıyo. Kızartmalar geleneksel fritözde kızartılan yiyeceklere göre %80’e kadar daha az yağlı olur veya hiç yağ kullanmadan daha sağlıklı pişirme imkanı sağlıyor

Zamandan ve enerjiden tasarruf ettirmeyi amaçlar. Fabcio Airfryer ile kızartma, ızgara, fırınlama gibi yöntemlerle istenilen tarifler hızlı ve pratik bir şekilde hazırlanabilir. Aynı zamanda pişmiş olan yemekler tekrar ısıtılabilir.

bu zamana kadar evime aldığım en iyi mutfak aletlerinden bi tanesi oldu :)

Evet bende aldım gerçekten güzel geldi ürün yeni bir marka olmasına rağmen yenilikci yapmıslar