Tüp Bebek Allah aşkına bilen arkadaşlar fikrini söylesin..

Sema Ergül

Baby Community Member
En iyi cevaplar
0
Merhaba kader arkadaşlarım..Cumartesi günü 21 yumurta toplandı. Bugün aradılar. 6 tanesine işlem yapılmış ve sadece 3 tanesi döllenmiş. Doktorum 5.gun embriyosu transfer ederiz demişti ama embriyolog yarın transfer yapabiliriz dedi. Yani 3. Gün embrosu oluyor yarın. Sevinsem mi üzülsem mi bilemiyorum. Sizce durum nasıl kızlar Allah aşkına bilen arkadaşlar fikrini söylesin

Sema Hanım bildiğim kadarıyla sizden toplanan yumurta sayısından daha az ve zayıf yumurta toplanan ve biraz sıvı toplanmış daha sıkıntılı örneklere dahi transfer yapılıyor. Sizin durumunuz bildiğim kadarıyla o uç örneklerden daha iyi.. Umarım Tüp Bebek Tedaviniz başarılı olur.

Merhaba elmacık hanım beni merak ettiğiniz için teşekkür ederim fakat tedavim başarılı bir sonuç getiremedi..Transfer edildi fakat kan testi verince tutmadı diye gözükmüş...Ne yapacağım bilmiyorum artık bu benim 3cu tüp bebek denemem oldu.Miletten yumurta donasyonu gibi bir tedavi mevcut diye duydum bilginiz var mı nerde ve kaça yapılıyor böyle birşey ?