Anne Ayak şişliği acil yardım

esraçolak

Baby Community Member
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar merhaba 2 hafta önce ayağımı incittim ve ayak bileğim şişti ve geçmiyor.Şiş olduğu için acıyor ve yürüyemiyorum bu şişliği acilen geçirmem gerekiyor,en hızlı şekilde nasıl geçer çocuklarla uğraşmak derken çok bunaldım bana yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar merhaba 2 hafta önce ayağımı incittim ve ayak bileğim şişti ve geçmiyor.Şiş olduğu için acıyor ve yürüyemiyorum bu şişliği acilen geçirmem gerekiyor,en hızlı şekilde nasıl geçer çocuklarla uğraşmak derken çok bunaldım bana yardımcı olur musunuz?
Büyük geçmiş olsun. İvedi olarak doktora gitmenizi tavsiye ediyorum. Forumumuzda doktor dışında ilaç tavsiyesi yasaktır.

öncelikle büyük geçmiş olsun. Acilen doktora gidin. Bir de şu anlınızda olsun incinmelerde ve çarpmalarda buz kompleks uygulamak şişliğin oluşumuna ya da daha büyümesine engel olur.

doktora gittim herhangi bir şey yapmana gerek yok kendiliğinden inecek diyor ama ben böyle şişken çok rahatasız oluyroumm bilgiler için teşekkür ederim