Neler Yeni
Bebek Forum'a Hoş Geldiniz

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut mesajlara cevap yazabilir, diğer üyelere itibar edebilir, kendi özel mesajınızı alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz.

Bebek Gelişiminde Oyunların Nasıl Katkı Sağlar?

Uzman Editor

Üye
Üye
Emektar Üye
Katılım
28 Mar 2018
Mesajlar
248
Beğeniler
33
Puanları
28
Yaş
31
Konum
İzmir
#1
Bebek Gelişiminde Oyunların Nasıl Katkı Sağlar?
Yapılan araştırmalar 1 aylık bebek gelişimini tamamlamak için, anne sütü ve korunma vasıflarını yerine getirilmesini gerektiğini ortaya koymakta. Ancak bebekler zannedildiğinden çok daha hızlı büyürler ve hemen kendilerinin de orada olduklarının fark edilmelerini sağlarlar. Tüm bu gelişmeler baştan sona takip edilmesi gereken ve bebeklerde zihinsel gelişimi tetikleyen unsurlar olarak kabul görmesi gereken adımlardır.

Net bir şekilde bilinmektedir ki, oyun oynamanın bebekler üzerinde sağladığı gelişim tartışılamaz bir gerçektir. Yeni renkler, sesler ve cisimler farklı düşünmesine ve henüz temiz olan beyinlerinin tam anlamıyla algılamasına yönelik bir uygulama olacaktır. Seçeceğiniz oyunlar, her zaman için bebeğinizin ilgisini çekecek alanlarda olmalı. 1 aylık bebek gelişiminin tamamlanması çok kısa sürecektir, kendini keşfetmesine yardımcı olun.
 

Facebook Sayfamız

Üst