Bebek Gelişiminde Oyunların Nasıl Katkı Sağlar?

  • Yapılan spamlar ve bot saldırıları sebebi ile üyelikler sadece manuel onaya alınmıştır. Mail adresi ve kullanıcı adı düzgün olmayan tüm hesaplar red edilecektir. İlginiz için teşekkür ederiz... /-/ Due to spam and bot attacks, memberships were only approved by manual. The e-mail address and the user name will be rejected. Thank you for your attention...
  • Bebek Forum içeriğindeki bütün yazılar üyelerimizin kendi tecrübeleri neticesinde yazdığı ve bilgilendirme amaçlı yazılardır. Teşhis ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Kesinlikle her uygulamada doktorunuza danışınız.
  • İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Bebek Forum https://www.bebekforum.net.tr Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ YAPTIKLARI PAYLAŞIMLARINDAN SORUMLUDUR.

Uzman Editor

Üye
Üye
Emektar Üye
28 Mar 2018
249
33
28
32
İzmir
#1
Bebek Gelişiminde Oyunların Nasıl Katkı Sağlar?
Yapılan araştırmalar 1 aylık bebek gelişimini tamamlamak için, anne sütü ve korunma vasıflarını yerine getirilmesini gerektiğini ortaya koymakta. Ancak bebekler zannedildiğinden çok daha hızlı büyürler ve hemen kendilerinin de orada olduklarının fark edilmelerini sağlarlar. Tüm bu gelişmeler baştan sona takip edilmesi gereken ve bebeklerde zihinsel gelişimi tetikleyen unsurlar olarak kabul görmesi gereken adımlardır.

Net bir şekilde bilinmektedir ki, oyun oynamanın bebekler üzerinde sağladığı gelişim tartışılamaz bir gerçektir. Yeni renkler, sesler ve cisimler farklı düşünmesine ve henüz temiz olan beyinlerinin tam anlamıyla algılamasına yönelik bir uygulama olacaktır. Seçeceğiniz oyunlar, her zaman için bebeğinizin ilgisini çekecek alanlarda olmalı. 1 aylık bebek gelişiminin tamamlanması çok kısa sürecektir, kendini keşfetmesine yardımcı olun.
 

Facebook Sayfamız