Soru ? Bebek Kıyafetleri İçin Nereden Alışveriş Yapıyorusunuz?

zeynepgörkem

Baby Community Member
En iyi cevaplar
0
Oğlum 7 aylık oldu gelişim sürecinde olduğu için bu aralar sık alışveriş yapıyorum diyebilirim. Bu ay genel ihtiyaç duyduğum bir kaç şey alacağım öncesinde size de bir danışayım dedim tecrübeli anneler yardımcı olursanız iyi olur. Oğluma kıyafet giydirmek zor oluyor hem kendi hareketli bir çocuk hem de kıyafetler hiç esnek değil giydirip çıkarırken çok sorun yaşıyorum. kalitesinden olsa gerek bir iki kıyamada ya çekiyor, ben daha çok %100 pamuk giysileri almak istiyorum daha kaliteli hem sağlık açısından iyi oluyor. Biliyorsunuz ki giysilerdeki boya kanserojen etkiye sahip bir de bebeklerde özellikle dikkat etmek gerek. Bu yüzden güvenilir ama fiyatı da çok uçuk olmayacak çocuk kıyafetlerinde hassas olan yerler nereler öneriniz var mı?

Ben de kıyafetler konusunda biraz acemiydim. senin dediğin gibi kıyafetler esnek değildi giydirmek çıkartmak çok sorun oluyordu. Pamuklu kıyafetler esnek ve rahat oluyor. Ben oğlum için LC waikikiden alışveriş yaptım. O kadar makineye atmama rağmen solmadı, hiç boyası falan da akmadı.çocuk kıyafetlerinde kaliteli olması bu noktada önemli onlar hassas olduğu için daha da dikkat etmek gerek ben wakikinin kıyafetlerinden memun kaldım sana da öneririm fiyat konusunda da öyle abartılı bir rakamda vermedim açıkcası.