Tüp Bebek Çocuk hasretine Son !

Sema Ergül

Baby Community Member
En iyi cevaplar
0
Selam!

Bende bir sorun olduğu için size yazmaya karar vermiştim kızlar. Ben 41 yaşındayım eşim de 46. yaşında İzmirden katılıyoruz. Bende ki Polikistik over sendromu gibi hastalık. 2 yıldır hiç gebe kalamıyordum . En sonunda kocamla doktora gitmeye karar verdik. Önce tüp bebek prosedürü yapmak istiyorduk çünkü hastalığım hakkında bilmiyorduk. Yumurtalık rezervinin düşük olduğundan dolayı gebe kalamadığımı sanıyorduk. Fakat doktor bize başka şey dedi. Yumurta donasyonu yapmak zorundasınız diye söyledi çünkü kendim hamile kalma ihtimali 100% 2dir. Çok uzun bir süre uygun kliniği seçiyordık fakat hiç bir şeyi bulamıyorduk. En sonunda Ukrayna'daki Biotexcom kliniğidir ulmuştuk çok şükür. Garanti Başarı Paketin hakkında bilgiyi okuduk kocamla ve şimdi Ukrayna'ya onu imzalamak için gelmek isteriz. Duyduğuma göre bu merkez Avrupa'da çok ünlüdür bu nedenle oraya gitmeye karar verdik inşallah işkencelerimiz orda son bulacaktır...

Sema hanım yine konuyu başka yere taşımak zorunda kaldım. Kolay gelsin size umarım Ukrayna dan 3 kişi olarak dönersiniz.

blues' Alıntı:
Sema hanım yine konuyu başka yere taşımak zorunda kaldım. Kolay gelsin size umarım Ukrayna dan 3 kişi olarak dönersiniz.

Ellerinize sağlık değerli yöneticimiz valla 'iletini yaz' nerde görüyorsam orda yazıyorum fazla anlamam bu işlerden ben iyi ki varsınız benim hatalarımı düzeltiyorsunuz sevgiler saygılar dileğiyle Evet yaaaaa inşallahhh ))))))