Çocuk Ne olur beni yanlis anlamayin zor durumdayim :(

Selin

Baby Community Member
En iyi cevaplar
0
Anneler sizden bir ricam var Allah rizasi icin benim 2 kiz cocugum var 7 ve 9 yasindalar onlar icin kullanmadiginiz kıyafetlere talibim nolur cok ihtiyacımız var yeni olmasi gerekmez kullanilmis da olur hic onemli degil cok üzülüyorlar Alllah icin onlar sevinsin yeter

Anneler sizden bir ricam var Allah rizasi icin benim 2 kiz cocugum var 7 ve 9 yasindalar onlar icin kullanmadiginiz kıyafetlere talibim nolur cok ihtiyacımız var yeni olmasi gerekmez kullanilmis da olur hic onemli degil cok üzülüyorlar Alllah icin onlar sevinsin yeter
Selin hanım neden yanlış anlayalım ki? Benim bebeklerimin ikisi de çok küçük olduğu için size yardımcı olamayacağım. Ama çevreme soracağım. Kıyafet vermek isteyenler arkadaşın özeline adresini sorun..!

@Selin hanım benim de iki bebeğim var aynı şekilde çevreme soracağım. Bulabilirsem özelinize kargo için adres sorarım.

Selin hanım genelde burada bebek velileri var. Benim de bebeğim var. Ama çevreme soracağım kız çocuğu kıyafeti var mı..

@Selin hanım benim 7,5 yaşında bir oğlum. 2 yaşında da bir kızım var. Sizin durumunuza uymuyor.

Herkesten Allah bin kere razi olsun:( cok tesekkur ederim

kimse dönüş yapmadi nolur yok mu yardimci olabilecek birisi:(