Tüp Bebek Tüp Bebek Tedavisi... Darısı tüm hastaların başına….

Sema Ergül

Baby Community Member
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar .4 başarısız tüp bebek denememiz soncunda Halit hocayla tanıştık. Diğer tanınan doktorların aksine her hastayı ayrı değerlendirip kişiye özel tedavi uygulaması ve koyduğu yerinde teşhisler sayesinde 5.denememizde ilk kez bize pozitif sonucu gösterdi. Bizim çok iyi kalitede embriyolarımız olmasına rağmen rahimde tutunamıyor ve gebelik başlamıyordu.Bu sorunla alakalı gerek medyada gerek hastalar arasında tanınan en ünlü doktorlara muayene oldum fakat hepsinin kararı ortaktı.Sorun yok defalarca denememiz gerek diyorlardı.Bunu derken yanlış anlaşılmasın.Gittiğim doktorların hepsi bu yazıyı okuyan sizlerin de tanıdığı ünlü doktorlardı.İkna olmadığım için bir sürü tahlille bunu ispatladı. Zaten her aşamada titiz davrandığından süreç yavaş ilerliyordu bir de 9 ay tedavi süreci çok uzun bir zamandı. Ama başka alternatifim yoktu.Tedaviye başladım.Fakat öncesinde olası bir aksiliğe karşı yumurta topladı ve embriyolarımızı dondurdu.Nihayet 9 ay bitmişti.tüp bebek için hazırlıklara başladık bu seferde rahim içini transfer için uygun bulmadı bir sonraki aya ertelendi.Buradan da anlayacağınız gibi paramızı almak gibi hiçbir hırsı olmadı.Bizim bu kadar başarısız sonuçtan sonra artık üzülmemizi ve ilk transferde bunu başaracağını bize söylüyordu. Sonraki ay her şey yolundaydı. Halit hocanın kafasında sorun oluşturabilecek hiçbir şey kalmamıştı. Transfer yapıldı 8.gün lekelenme şeklinde kanama oldu çok korktum yine olmadı diye ağlarken hocayı aradım. Hayırlı olsun gözün aydın dedi. Şaka yapıyor sandım çok kızdım hatta benimle iddiaya girdi hemen kan testi yaptırmamı söyledi. Sonucum ilk defa Pozitifti. Ağlamaktan telefonda sonucu söyleyemez durumdaydım.İnşallah sorunsuz bir şekilde kucağımıza almayı Allah nasip eder.BioTexCom'da çalışan Yelena Mozgovaea süper bir doktor.Benim gibi sorunlu herkesin BioTexCom kliniği ziyaret etmesini şiddetle tavsiye ederim.Hocamla gurur duyuyoruz kendisine tekrar çok çok teşekkürler...
Darısı tüm hastaların başına….

Hayırlı olsun Sema hanım..

Sema Hanım hayırlı uğurlu olsun. İnşallah bütün bebek isteyenler bebek sahibi olur.

Arkadaşlar herkese teşekkür ederim bana destek verdiğiniz için hepiniz çok değerlisiniz benim için Allah isteyen herkesin kucakları doldursun inşallah.

Merhaba Sema hanım cok sevındım ınan senın adına bole haberler alınca ınan cok mutlu oluyorum ozllıkle bu forumma kaatılmamdakı amacım bu tarz haberlerı bırbırımızle paylasım morel ve guc bulmamız rabbım yavrunu sana bagıslasın cok mutlu olun ınsallah su anda durumun nasıl bır sıkıntı yoktur umarım rabbım sana yavrunu kucagına almanı nasıp etsın...