Bebek / Çocuk Ürün wee baby pipetli bardak kullanan ?

yelizaydin

Baby Community Member
En iyi cevaplar
1
Merhabalar hanımlar kreşe giden kızım için pipetli bardak almayı düşünüyorum suanda wee baby pipetli bardaklarından almayı düşünüyorum. En azından su tüketimine teşvik etmek için daha önce aranızda kullanan var mı gerçi internette baktığımda memnuniyeti fazlaydı ama yinede sormak istedim.

16082A67-C146-4B6D-B77D-9EA27A43BB86.jpeg

Sanıyorum wee baby pipetli bardak bu üründen bahsettiniz. Ben iki bebeğimde de kullanıyorum. Su içmeyi öğrenmeleri için çok yardımcı oldu.

Merhabalar hanımlar kreşe giden kızım için pipetli bardak almayı düşünüyorum suanda wee baby pipetli bardaklarından almayı düşünüyorum. En azından su tüketimine teşvik etmek için daha önce aranızda kullanan var mı gerçi internette baktığımda memnuniyeti fazlaydı ama yinede sormak istedim.
Kesinlikle tavsiye ediyoruz Yeliz hanım biz bebeğimize su içmesini öğrenmesi için kullanıyoruz. Aynı zamanda diş çıkarma arefesinde olduğu için dişlerini kaşımak için bile kullanıyor.. 🤣

Biz de wee baby pipetli bardak kullanıyoruz. Kesinlikle tavsiye ederim.

Wee Baby bebekler için pipetli bardak gerçekten de güzel… Yaa arkadaşlar bebek ürünleri üreten firmalar boş bir mal üretir mi Allah aşkına adamlar araştırma geliştirme çalışıyor boş mu oturuyor. Bazen bebek mağazalarını geziyorum boş bir ürün göremedim. Şu benim işime yaramaz dediğim bir şey görmedim…

merhaba canım ben oğlum için aldım gayet memnunum.

biz evin içinde bile elimizden bırakmıyoruz o kadar ki sevdi :) bu sayede su tüketimide yeter kadar oluyor