Hakkımızda

Bebek Forum Hakkında
  • Yapılan spamlar ve bot saldırıları sebebi ile üyelikler sadece manuel onaya alınmıştır. Mail adresi ve kullanıcı adı düzgün olmayan tüm hesaplar red edilecektir. İlginiz için teşekkür ederiz... /-/ Due to spam and bot attacks, memberships were only approved by manual. The e-mail address and the user name will be rejected. Thank you for your attention...
  • Bebek Forum içeriğindeki bütün yazılar üyelerimizin kendi tecrübeleri neticesinde yazdığı ve bilgilendirme amaçlı yazılardır. Teşhis ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Kesinlikle her uygulamada doktorunuza danışınız.
  • İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Bebek Forum https://www.bebekforum.net.tr Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ YAPTIKLARI PAYLAŞIMLARINDAN SORUMLUDUR.

# Bebek Forum Hakkında :

bebekforum.net.tr

# Sitemizin Ulaşım Linkleri

# https://www.bebekforum.net.tr

# http://www.bebekforum.net

# İmtiyaz Sahibi : blues (Burak TAŞTAN)

# Genel Yayın Yönetmeni : songül

# Site Kod Danışmanı : MySimS3k® - HePBiZ

# Sitemizin Editörleri : ozyy - Gülsüm-Umut - rahmi

# Sitemizin Hukuk Danışmanı : Avukat Koray Tufan Müezzinoğlu

# Sitemizin Reklam Sorumlusu : blues

# İletişim Adresi : 25 mart mah. Kaşifler Caddesi Seçil Sitesi A-1 Blok No :27 Yenimahalle - Ankara

# eposta : admin@bebekforum.net.tr

# Bebek Forum Hakkında :

# https://www.bebekforum.net.tr Sistem Alyapısı : Lisanslı Xenforo Forum Sistemi

bebekforum.net.tr

# Hosting Servis Sağlayıcı : Hostinger (2017-2019 a kadar)

bebekforum.net.tr

# Bebek Forum Kuruluş Tarihi: 07-Haziran-2017

# https://www.bebekforum.net.tr ve http://www.bebekforum.net adreslerinden ulaşılan internet forum paylaşım sitesidir.

# Bebek Forum : Bebek, Prematüre Bebek, Tüp Bebek, Doğum ve ebeveynlere destek amaçlı diğer konuların paylaşıldığı sosyal paylaşım platformudur.

# Bebek Forum internet forum bilgi paylaşım sitesi olarak hizmet veren sosyal paylaşım platformunda; tüm içerikten 5651 Sayılı Kanun'un 8 ve T.C.K'nın 125. maddesine göre paylaşımı yapanın kendisi sorumludur. Bebek Forum üyelerinin gönderdiği içerikten doğabilecek yasal sorunlar nedeni ile sorumlu tutulamaz. Forumdaki paylaşımlar hakkında tüm hukuksal bildirimler iletisim kanalı üzerinden bildirilmesi halinde, bildirimin bize ulaşmasından sonra en geç 10 (on) gün içerisinde yanıt verilir ve içerik kaldırılır.

# Kuruluş amacı; maddi hiçbir kaygı gütmeden insanlara faydalı olmak; tecrübeli veya bilgili bireylerin bebek, prematüre bebek, tüp bebek, doğum, hamilelik hakkında bilgi paylaşım platformudur.

# Bebek Forum içeriğindeki bütün yazılar üyelerimizin kendi tecrübeleri neticesinde yazdığı ve bilgilendirme amaçlı yazılardır. Teşhis ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Kesinlikle her uygulamada doktorunuza danışınız.

Facebook Sayfamız