Bebek Ağlama Krizi

veli

Baby Community Member
En iyi cevaplar
0
Merhabalar ben bir baba olarak yazıyorum.. oğlum 6 aylık hergün akşam uykuya dalarken en az 40 dakka avazı çıktığı kadar çığlık atıyor aralıksız.. gazı yok karnı tok sırtı pek ev sıcakta değil... ömrümden ömür gidiyor her akşam her akşam.. annesi uyutmaya çalıştıkça deliriyor sinirleniyor .. diş çıkarma aralığı diye yatırmadan önce diş etlerini elimle ovuyorum,komple masajda yapıyorum , oynuyorum güzelce yoruluyor ama yok uykuya dalarken deliriyor basıyor çığlığı..

Karnı tok, gazı yoksa bebek altı dolu mu? Bir de ev sıcak değilse sizin serin havaya verdiğiniz tepki ile bebeğinki aynı değildir... Üşüyor da olabilir.. Bir bebek doktoruna muayeneye götürmenizi de tavsiye ederim... Arızi bir durum yoksa bebekler ağlamaz... Evde kaloriferi yakmayı yeni bıraktık ancak ev sabaha doğru ya da gece ilerleyen saatlerde soğumaya başlıyor kombiyi yakıyorum.. Bizim bebeğimiz 22 günlük ve erken doğum 35 hafta 5 günlük.. Ev sıcaklık ortamı da sıkıntı yaratabilir... Bebek 6 aylık demiştiniz diş çıkarma durumu da olabilir tabii ki.. Geçmiş olsun Allah yardımcınız olsun.