Bebek Alerjik bebek için doğal ürün var mı?

nurozgul

Baby Community Member
En iyi cevaplar
0
Selam kızlar size sormam gereken bir şey var birkaç grupta bebem natural bezini gördüm indirim var diye paylaşmışlar birkaç yorumda da doğal parfümsüz pişik yapmaz sızıntı olmaz falan deniyordu kullanna varsa anlatabilir mi? Benim bebeğimde alerjik çünkü merak ettim

İndirim olduğunu senden duydum şu an ama evettt bezlerde paraben yok. O paraben çok zararlı bir madde kimsenin kullanmaması gerekiyor millet bebek bezlerine koymuş şoklar içerisindeyim.

Selam kızlar size sormam gereken bir şey var birkaç grupta bebem natural bezini gördüm indirim var diye paylaşmışlar birkaç yorumda da doğal parfümsüz pişik yapmaz sızıntı olmaz falan deniyordu kullanna varsa anlatabilir mi? Benim bebeğimde alerjik çünkü merak ettim
Evet hayatım alerjik bebeklerin kullanabileceği nadir bezl markalarından ama benim bu konuda en güzevdiğim hem sızma yapmıyor hem pişik yapmıyor bir bezde aradığım tüm özellikler :D :D :D

Aaa bebeğin alerjikse al kollan hazır indirim varmış bir tane küçük paket al dene bir tanede normal boy alırsın beğenmezsen zaten iadesi var pişikten zamanında bende çok çektim seni çok iyi anlıyorum allah yardımcın olsun canım

Evet hayatım alerjik bebeklerin kullanabileceği nadir bezl markalarından ama benim bu konuda en güzevdiğim hem sızma yapmıyor hem pişik yapmıyor bir bezde aradığım tüm özellikler :D :D :D
Değil mi ya bende facebook gruplardan görmüştüm artık akut haline gelmiş pişik sorunumuz vardı. İşte ilk çevremde kullanan birinden aldım bir iki tane denedim baktım çocuk ağlamadan giyebiliyor bende bebem natural geçtim tamamen rahatladık.

Bende indirimler ilk başladığında aldım ve denedim, burada yöneticilerden biri çok güzel bir yorum yapmıştı doğru beden bez alınca sızdırmaz diye bu sefer alırken gerçektende bebeğimin kilosuna bakarak daha dikkatli seçtim ne sızdırma oldu ne bir şey zaten bez pamuk ve bambulu pişiklerimiz geçmeye başladı bende memnun kaldım. bu forumlar gerçekten çok şey öğretiyor.