Bebek Bebeğim İçin En İyi Mama

minemsianne

Baby Community Member
En iyi cevaplar
0
Bebeğimin ilk ayları sürekli gaz sorunu ile geçti. Gündüz gece bizi uyumuyrdu. sonra internette araştırma yaptım birkaç kişiye sordm ettm ve humana kullanmaya başldm. birkaç ay oluyr. herkese tavsiye ederm. gaz sorunumuzu neredeyse yok etti diyebilirm. bebeğimde bende çok mutluyuz. anlayacağınız humana hayatımı kurtard. bu yüzdn diğer anne ve anne adayları ile paylaşmk istedm :):)

Bebeğimin ilk ayları sürekli gaz sorunu ile geçti. Gündüz gece bizi uyumuyrdu. sonra internette araştırma yaptım birkaç kişiye sordm ettm ve humana kullanmaya başldm. birkaç ay oluyr. herkese tavsiye ederm. gaz sorunumuzu neredeyse yok etti diyebilirm. bebeğimde bende çok mutluyuz. anlayacağınız humana hayatımı kurtard. bu yüzdn diğer anne ve anne adayları ile paylaşmk istedm :):)

Humana’nın bebek mamasıda mı vardı?

Bizim de aynı şey başımıza geldi. Humana kullanmaya başladım. Ve bebeğimi güvenle emzirdim. Humana sayesinde gaz sorunu yaşamadık.

Ben de iki bebeğimde de humana sayesinde hiç gaz sorunu yaşamadım. Kesinlikle bütün annelere öneririm.

Humana ben de bebeklerimde kullandım. Emzirme dönemini kazasız belasız atlattık çok şükür…

Kesinlikle biz de öneriyoruz.

golden gold mama çoğu hekim bu mamayı bilmez,emziremeyen ve süt içmemesi gereken bebekler için önerebileceğim tek marka budur.Hekiminize danışıp kullanılabilir