Bebek Bebeğimin İlk Hastalığı

Gülsüm-Umut

Baby Community Member
En iyi cevaplar
5
Web Sitesi
www.bebekforum.net.tr
Bebeğim şu anda 13 aylık ve ilk hastalığını geçirdi. İlk önce annesi hastalandı. Daha sonra bebek hastalandı. Benim bebeğim prematüre doğdu. Annesi ilk doğduğu günden itibaren anne sütünü sağarak verdi. Bu güne kadar devam etti. Hala sağarak veriyor. Anne sütü ve annesinin kendisini heba ederek bebeğe bakması sonucunda Allah da annesinin emeğini boşa çıkarmadı. Sorunları kalmadı. Anne sütü sayesinde bebek bu güne kadar hasta da olmamıştı. Geçtiğimiz günlerde hastalandı. Ve benim iş seyahatimden bir gün önce ateşlenmesi sıklaşmaya başladı. Bebeğin sesi kalınlaştı. Öksürük artmaya ve öksürdüğü zaman köpek sesi gibi ses çıkarmaya başlamıştı. Mecburi iş seyahatine gitmeden önce bir hastahaneye gittik. Doktor grip teşhisi koydu. Grip ilaçları vermeye başladı. Ben seyahate gittim. Anne tek başına kaldı. Ve her sefer yediğini kusmaya başlamış. Durumu kötüleşmeye başlamış. Seyahatten geldim ve başka bir hastahane ve doktora gittik. Doktorun teşhisi larenjit oldu. Bize dediği grip ilaçlarının faydası olmaz ki bu bebek larenjit dedi. Hemen bebeğe duman verdiler. Ve ilaçlar yazdılar. Bebek dumandan sonra rahatlamaya başladı. Ve şimdi durumu gittikçe iyileşmeye başladı. Çok şükür.