Neler Yeni
Bebek Forum'a Hoş Geldiniz

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut mesajlara cevap yazabilir, diğer üyelere itibar edebilir, kendi özel mesajınızı alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz.

Bebek Hastalıklarını Engellemek Adına Neler Yapılabilir?

Uzman Editor

Üye
Üye
Emektar Üye
Katılım
28 Mar 2018
Mesajlar
248
Beğeniler
33
Puanları
28
Yaş
31
Konum
İzmir
#1
Bebek Hastalıklarını Engellemek Adına Neler Yapılabilir?
Bebek Hastalıkları
her anne ve babayı zora sokan ve asla bebeklerimizin karşılaşmasını istemeyeceğimiz bir durumdur. Ancak bebeklerin anne karnındaki korunmaları artık bitmiş ve yeni bir ortama geçiş yapmışlardır. Oksijenle hareket eden milyonlarca virüsle birlikte, hastalık taşıyan kişiler, mikroplu yerler, pis alanlardan tozla gelen bakteriler gibi yüzlerce tehdit bulunmaktadır. Bebek bünyeleri ilk günden itibaren bu tarz durumlara karşı bağışıklık sistemlerinin el verdiğince karşı koymaya çalışırlar. Fakat birçok minik böyle bir saldırıya karşı koyamaz ve yenik düşer.

Bu evrede yapılması gereken ilk eylem doktor kontrolüdür. Bebeklerinizin sağlık durumunu öğrenmenin en doğru yolu, her zaman için uzman hekim tarafından verilen tavsiyelerden geçmektedir. Bebek Hastalıkları kesinlikle dikkate alınması ve asla geç kalınmadan müdahale edilmesi gereken bir durumdur.
 

Facebook Sayfamız

Üst