Bebeklerin Doğmasıyla İhtiyaç Duyulanlar Nelerdir?

  • Yapılan spamlar ve bot saldırıları sebebi ile üyelikler sadece manuel onaya alınmıştır. Mail adresi ve kullanıcı adı düzgün olmayan tüm hesaplar red edilecektir. İlginiz için teşekkür ederiz... /-/ Due to spam and bot attacks, memberships were only approved by manual. The e-mail address and the user name will be rejected. Thank you for your attention...
  • Bebek Forum içeriğindeki bütün yazılar üyelerimizin kendi tecrübeleri neticesinde yazdığı ve bilgilendirme amaçlı yazılardır. Teşhis ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Kesinlikle her uygulamada doktorunuza danışınız.
  • İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Bebek Forum https://www.bebekforum.net.tr Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ YAPTIKLARI PAYLAŞIMLARINDAN SORUMLUDUR.

Uzman Editor

Üye
Üye
Emektar Üye
28 Mar 2018
249
33
28
32
İzmir
#1
Bebeklerin Doğmasıyla İhtiyaç Duyulanlar Nelerdir?
Aylık bebek gelişimi
artık başlamış ve hamilelik adına tüm aşamalar geride kalmıştır. Bununla birlikte gösterilmekte olan tüm yöntemlerin çok dikkatli düşünülmesi ve bebek sağlığın riske edecek bir eylemde bulunulmamalıdır. Çünkü zaman hızla akarken yapılması gerekenler yerine getirilmediğinde sonuçlar olumsuz neticelerle tamamlanır. Bebek bünyeleri anne karnında güvende olsa da doğum sonrası tüm dış tehditlere karşı savunmasız kalacaktır. En ufak bir mikrop bile onları hasta etmeye bazen öldürmeye yetebilir.

İlk zamanlarda bebeğinizi tutmaktan bile çekinmeniz olağandır. Daha önce hiçbir tecrübeniz olmadığı konularda bile heyecan yapabilirken, bir canın sorumluluğunu üstlenmek tabi ki farklı hissettirecektir. Bununla birlikte göstermekte olduğunuz çabanın da bilincinde olmanız gerekmektedir. Aylık bebek gelişimi dikkatli bir şekilde takip edilmesi gereken bir konudur.
 

Facebook Sayfamız