Neler Yeni
Bebek Forum'a Hoş Geldiniz

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut mesajlara cevap yazabilir, diğer üyelere itibar edebilir, kendi özel mesajınızı alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz.

Bebeklerin Doğmasıyla İhtiyaç Duyulanlar Nelerdir?

Uzman Editor

Üye
Üye
Emektar Üye
Katılım
28 Mar 2018
Mesajlar
248
Beğeniler
33
Puanları
28
Yaş
31
Konum
İzmir
#1
Bebeklerin Doğmasıyla İhtiyaç Duyulanlar Nelerdir?
Aylık bebek gelişimi
artık başlamış ve hamilelik adına tüm aşamalar geride kalmıştır. Bununla birlikte gösterilmekte olan tüm yöntemlerin çok dikkatli düşünülmesi ve bebek sağlığın riske edecek bir eylemde bulunulmamalıdır. Çünkü zaman hızla akarken yapılması gerekenler yerine getirilmediğinde sonuçlar olumsuz neticelerle tamamlanır. Bebek bünyeleri anne karnında güvende olsa da doğum sonrası tüm dış tehditlere karşı savunmasız kalacaktır. En ufak bir mikrop bile onları hasta etmeye bazen öldürmeye yetebilir.

İlk zamanlarda bebeğinizi tutmaktan bile çekinmeniz olağandır. Daha önce hiçbir tecrübeniz olmadığı konularda bile heyecan yapabilirken, bir canın sorumluluğunu üstlenmek tabi ki farklı hissettirecektir. Bununla birlikte göstermekte olduğunuz çabanın da bilincinde olmanız gerekmektedir. Aylık bebek gelişimi dikkatli bir şekilde takip edilmesi gereken bir konudur.
 

Facebook Sayfamız

Üst