Çocuk çocuğu kreşe başlayacak annelere ÖNERİ

yelizaydin

Baby Community Member
En iyi cevaplar
0
Merhabalar anneler artık kreş zamanı gelen cocuklarınız için kreşe gönderirsen sizde benim gibi telaşlısınızdır eminim bir şeyi eksik kalmasın aman orda ihtiyaçları tam karşılansın diye şimdi size deneyimlenmiş önerimi sunacağım oyun ihtiyacları Elişi kâğıdı, Şeffaf bant, Oyun hamuru vs.alınabilir Kıyafet ihtiyacları iç çamasırı, alt üst eşfoman Okul Ayakkabısı vs. alınabilir Temel ihtiyacları Diş Fırçası kutulu olsun , pipetli su bardağı mesela wee babyde çantaya atılmalık akıtmazlardan var alınabilir.

blues

Yönetici
Administrators
Super Moderators
Moderating
Baby Community Member
En iyi cevaplar
1
Web Sitesi
www.bebekforum.net.tr
Yeliz hanım biz bebeklikten tecrübeliyiz. Kreşte de, anaokulunda da pipetli su bardağı kullandık. Bebekliğinde aldık wee baby pipetli bardak… Su içmeye alışması için şimdi iki numara 1,5 yaşındaki kızımız abisinin izinden gidiyor. 😃

Gülsüm-Umut

Baby Community Member
En İyiler - The Best
En iyi cevaplar
4
Web Sitesi
www.bebekforum.net.tr
Merhabalar anneler artık kreş zamanı gelen cocuklarınız için kreşe gönderirsen sizde benim gibi telaşlısınızdır eminim bir şeyi eksik kalmasın aman orda ihtiyaçları tam karşılansın diye şimdi size deneyimlenmiş önerimi sunacağım oyun ihtiyacları Elişi kâğıdı, Şeffaf bant, Oyun hamuru vs.alınabilir Kıyafet ihtiyacları iç çamasırı, alt üst eşfoman Okul Ayakkabısı vs. alınabilir Temel ihtiyacları Diş Fırçası kutulu olsun , pipetli su bardağı mesela wee babyde çantaya atılmalık akıtmazlardan var alınabilir.
Büyük oğlum kreşe gidiyor. Büyük telaşe vallaha elişi kağıdı, şeffaf bant, boya, oyun hamuru, diş fırçası ve pipetli su bardağı ve daha bir sürü malzemeler…

birbaba

Baby Community Member
En iyi cevaplar
1
Bizim üç çocuk var; ikisi kreş çağında birisi bebek… Yaa biz ne yapalım… 🤪

songül

Yönetici
Super Moderators
Moderating
Baby Community Member
En iyi cevaplar
1
Web Sitesi
www.bebekforum.net.tr
Allah yardımcınız olsun. Benim bir numara ilkokula başladı bu sene iki numara da 1,5 yaşında bebek. İki çocukla başa çıkamıyoruz. Kaldı ki üç çocuk. Allah kolaylık versin.

Elçines

Baby Community Member
En iyi cevaplar
1
Allah yardımcınız olsun.

Benim bir numara kreşe gidiyor. Wee baby pipetli bardak önerdiler aldım.

BebekForum

Yönetici
Moderating
Baby Community Member
En iyi cevaplar
1
Bayanlar beyler hepimizin Allah yardımcısı olsun. Bebeklerimiz, çocuklarımız hepimizin canı, her şeyi onların güzel bir geleceği olsun da gerisi olur…