Çocuk çocuğu kreşe başlayacak annelere ÖNERİ

yelizaydin

Baby Community Member
En iyi cevaplar
1
Merhabalar anneler artık kreş zamanı gelen cocuklarınız için kreşe gönderirsen sizde benim gibi telaşlısınızdır eminim bir şeyi eksik kalmasın aman orda ihtiyaçları tam karşılansın diye şimdi size deneyimlenmiş önerimi sunacağım oyun ihtiyacları Elişi kâğıdı, Şeffaf bant, Oyun hamuru vs.alınabilir Kıyafet ihtiyacları iç çamasırı, alt üst eşfoman Okul Ayakkabısı vs. alınabilir Temel ihtiyacları Diş Fırçası kutulu olsun , pipetli su bardağı mesela wee babyde çantaya atılmalık akıtmazlardan var alınabilir.

Yeliz hanım biz bebeklikten tecrübeliyiz. Kreşte de, anaokulunda da pipetli su bardağı kullandık. Bebekliğinde aldık wee baby pipetli bardak… Su içmeye alışması için şimdi iki numara 1,5 yaşındaki kızımız abisinin izinden gidiyor. 😃

Merhabalar anneler artık kreş zamanı gelen cocuklarınız için kreşe gönderirsen sizde benim gibi telaşlısınızdır eminim bir şeyi eksik kalmasın aman orda ihtiyaçları tam karşılansın diye şimdi size deneyimlenmiş önerimi sunacağım oyun ihtiyacları Elişi kâğıdı, Şeffaf bant, Oyun hamuru vs.alınabilir Kıyafet ihtiyacları iç çamasırı, alt üst eşfoman Okul Ayakkabısı vs. alınabilir Temel ihtiyacları Diş Fırçası kutulu olsun , pipetli su bardağı mesela wee babyde çantaya atılmalık akıtmazlardan var alınabilir.
Büyük oğlum kreşe gidiyor. Büyük telaşe vallaha elişi kağıdı, şeffaf bant, boya, oyun hamuru, diş fırçası ve pipetli su bardağı ve daha bir sürü malzemeler…

Bizim üç çocuk var; ikisi kreş çağında birisi bebek… Yaa biz ne yapalım… 🤪

Allah yardımcınız olsun. Benim bir numara ilkokula başladı bu sene iki numara da 1,5 yaşında bebek. İki çocukla başa çıkamıyoruz. Kaldı ki üç çocuk. Allah kolaylık versin.

Allah yardımcınız olsun.

Benim bir numara kreşe gidiyor. Wee baby pipetli bardak önerdiler aldım.

Bayanlar beyler hepimizin Allah yardımcısı olsun. Bebeklerimiz, çocuklarımız hepimizin canı, her şeyi onların güzel bir geleceği olsun da gerisi olur…

Всем привет! Если вы ищете няню для своего ребенка, посетите новую БЕСПЛАТНУЮ сервисную платформу: https://bakicibuldum.com/istanbul-b..._medium=social_media&utm_campaign=babysitters

Создайте аккаунт и найдите себе помощника без посредников!
• На платформе много категорий помощников: няня, медсестра, домашняя прислуга, репетитор
• Фильтрация в соответствии с искомыми критериями

Желаем вам удачи и хорошего дня в поисках
💜

Всем привет! Если вы ищете няню для своего ребенка, посетите новую БЕСПЛАТНУЮ сервисную платформу: https://bakicibuldum.com/istanbul-b..._medium=social_media&utm_campaign=babysitters

Создайте аккаунт и найдите себе помощника без посредников!
• На платформе много категорий помощников: няня, медсестра, домашняя прислуга, репетитор
• Фильтрация в соответствии с искомыми критериями

Желаем вам удачи и хорошего дня в поисках
💜
Forumumuzda geçerli dil sadece Türkçe ve ingilizcedir. Lütfen sadece Türkçe ve ingilizce yazalım. Bir daha uyarmak istemiyorum.

The valid language in Bebek Community is only Turkish and English. Please write only in Turkish and English. I don't want to warn you again.