Soru ? Çok iyi bir doktor olduğunu duydunuz ama elektriğiniz tutmadı?

Sema Ergül

Baby Community Member
En iyi cevaplar
0
Evet arkadaşlar yeni bir soruyla size dönüyorum. Siz olsaydınız ne yapardınız sorusu ile karşınızdayım.Çok iyi bir doktor olduğunu duydunuz, ama elektriğiniz tutmadı? Tedaviye orada başlar mıydınız yoksa uyum sağlayacağınız bir doktor arayışına devam mı ederdiniz ? Bence devam etmek daha mantıklı gibi geliyor bana ya size ?

Bence doktor çok iyiyse elektriğim tutmadıysa hastalığa göre kararım değişir.. Mesela bebek doktoru ya da benim rahatsızlığım durumuna göre bile değişir..

songül'ün demek istediğini ben de açayım. Aynı düşünüyorum. Söz konusu bebek sağlığı olunca; ister elektrik tutsun ister tutmasın en iyi doktor hangisi ise ona giderim. Eğer ben muayene olacaksam hiç fark etmez. Hatta doğru düzgün doktor kontrolüne bile gitmem.

Merhaba Hanımlar peki konumu biraz açıklarım size de.Şimdi hangi kısmında olan doktordan anlatmadığım için tam olarak neyden bahsettiğimi de anlamak zordur.Şu an tüp bebek tedavisinden bahsediyorum yani merkeze giderken birçok tanıdığınız arkadaşlar tavsiyeler verdiği gibi çok iyi ve duyarlı bir doktorun kapısından olunca ve o andan beri sohbet sora erdiğine kadar canınız o doktora ısınmadıysa ne yapardınz ? Böyle sorarsam daha net cevaplar alabilirim diye düşünüyorum.Dikkatınız ve fikirleriniz için teşekkürler.

Söz konusu tedavi tüp bebek tedavisi olduğu için Doktor çok iyi ise, iyi olduğu her kesin ona gitmesinden ve çok tercih edilmesinden de anlaşıldığı gibi tüp bebek tedavilerinin sonuçlarının genelde olumlu olduğundan da anlaşılır. Ben şahsen iyi bir doktor ise elektrik tutsun tutmasın o doktora giderim.

Anladım Songül Hanım.Belki dediğiniz doğrudur ama ben mesela gidemezdim elektrik tutmadı takdirde.Şüphelenirdim korkardım güvenmezdım sanki..bilmem.Ne de olsa herkes kendi kafana göre yaşar ve en önemli olan pozitif sonuç alması.Sizin çocuklarınız var mı peki sormama ayıp olmazsa ?

Evet bir bebeğim var. 18 ayına martta girecek.

Evet arkadaşlar yeni bir soruyla size dönüyorum. Siz olsaydınız ne yapardınız sorusu ile karşınızdayım.Çok iyi bir doktor olduğunu duydunuz, ama elektriğiniz tutmadı? Tedaviye orada başlar mıydınız yoksa uyum sağlayacağınız bir doktor arayışına devam mı ederdiniz ? Bence devam etmek daha mantıklı gibi geliyor bana ya size ?
güvenemem içim rahat etmez çok huzursuz ve mutsuz olurum