Tanışma Bölümü Cümleten Merhaba :)

Emre

BF Member
Katılım
7 Ocak 2018
Mesajlar
2
En iyi cevaplar
0
Puanları
3
Yaş
34
Konum
Alanya

Galatasaraylı Bir Michael Jackson Hayranı. 1996 yılında kasa montajı ile başladığı bilgisayar serüveni onu sırasıyla notebook tamiratı, web sitesi tasarım ve yönetimi, editörlük ve danışmanlık hizmetlerine kadar getirdi, hala kıramadığı firmalarla site çalışmalarına devam etmesine karşın, sosyal medya üzerine odaklı.

Boş zamanlarımda hobi olarak Web Developer (İnternet Geliştiriciliği) denilen şeyi yapmaktayım. Bu blog sayfamda kafamdan geçen her türlü gereksiz bilgiyi paylaştığım bir ortam. İnternetle ilgili bilgilerin kendi dilimden anlatıldığı bir site olup birkaç farklı yazarın da bilgileri de olsa genellikle kendim yazıyorum.Tam bir teknoloji aşığı, yazılım, donanım meraklısı ve sıkı bir web geliştiricisiyim.Tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına kendi sitesi emrenotes.com devam ettiriyorum.

Aslında hakkımda çok şey var anlatmak istediğim.İnsanlara Tanıdığım Şans Kadar Benden Gidenleri Bir Ben Bilirim . Her Adım Attığımda Ve Her El Uzattığımda , Zor Günlerinde Yanında Olduğum İnsanların Nasıl Bana Sırt Döndüğünü Bir Ben Bilirim .

Artık Dünyamın Merkezine Kendimi Koydum . Bu Halime Bencillik Diyenler, Zamanında Kendilerini Adam Yerine koyduğumdandır. Sırtımdan Vurduklarında Hissettiğim Acıyı Bir Ben Bilirim. Beni Bilen Böyle Bilsin. İster Saygı Duysun Bana , İster Silsin. Kendi Yolumda Nasıl Yürüyeceğimi Kimseler Bana Söylemesin. Varacağım Yeri ALLAH, Duracağım Yeri İse Bir Ben Bilirim.

Boşverdiklerim Var Benim. Artık Vazgeçtiklerim. ‘ Olmazsa Olmaz ‘ Dediklerimin. Olmayabileceğini de Öğrendim. ‘ Neyse…’ Dediklerim Var Benim.’ Sağlık Olsun ‘ Deyip Geçtiklerim. Hem Ben Artık Eski Bende Değilim. Hayallerim Yok Benim Ve ‘ Şöyle Olsa Ne güzel Olur ‘ Dediklerim. “Hayırlısı Olsun” Demeyi Öğrendiğim Gün. Hayallerimden Vazgeçtim!

Bir çok hatalar yaptım şimdiye kadar, inkar etmiyorum, etmemde.. Ders aldıklarım oldu, almaya vakit bulamadıklarım da.. Duyduklarım doğruysa zaferlerim, farklılıklarım, örnek alındığım durumlar da olmuş.. Ahımı alanlar faturasını ödüyorlarmış.. İyi ki yapmışım dediğim şeylerde var keşkelerim de. Şimdi yeni bir hayatım var, yeni insanlarla, yeni yerlerde, yeni zamanlarda.. Eskilerde var hafızamda ama çoğu eski yerlerde, eski zamanlarda.. Geri döndürmek istediğim zamanlarımda var, engellemek istediğim başlangıçlarım da.

Hayatımdan seneler çalan insanlar iyi ki çalmışlar, iyi ki olmuşlar hayatımda, büyütmüşler beni. Hafızamdan silmek istediğim görüntüler, silemediğim sözler var.. Duymamış olmayı istediğim ama duyduğum, kimilerinin gözüne sokmak istediğim “GERÇEKLERİM” var. Bazen saklı kalmasını doğru bulduğum; hepsinin bir yeri ve zamanı olduğunu bildiğim, içimde tuttuğum bir çok şey var!Ben kimseye beni “sevsin” diye “soytarılık” yapmam. Ya sever “bildiği” gibi, yada gider “geldiği” gibi.

Ya/da şöyle bir Nazım HİKMET ’in sözleriyle anlatmak gerekirse;
Dün “canım” olan yarın “düşmanım” olmaz benim.
Yaşananların hatırı hep saklı kalır
Hatırları sorulur selamları hep alınır.
“SİLDİKLERİM” vardır bir de !
Onlar yanlışlarım ve pişmanlıklarımdır
Adları anılmaz hatırları sorulmaz sadece beddualarımdır.
Vicdanla birlikte. “ŞEREF” ararım ben sevdiklerimde;
Her zaman doğru değildir elbet seçimlerim.
Zaman gelir “ŞEREFSİZLERİ” de severim.
Her yerde gözüm kulağım vardır benim “Eksik söylemek yalan söylemek değildir !” mantığındaki
Beni değil kendini kandırır yalnızca.
Bilmezden gelişlerim aptala yatışlarım
Kaybetme korkumdan değil karşımdakilerin yalan söyleme potansiyellerine olan merakımdandır…
“inkar” olmaz benim hayatımda.
Yaşananı “YAŞANMAMIŞ” saymam Sayanları da SAYMAM…
Kelimelere sığmaz SAYFALAR SÜRER BENİ ANLATMAK
Ama ne kadar anlatılırsa anlatılsın; YAŞAYAN BİLİR BENİ…
YAŞAMAYAN ANLAMAZ.
Ağırdır sevmelerim Her “YÜREK” taşıyamaz.
Büyüktür umutlarım Her “OMUZ” kaldıramaz.​12-ce1c4c85abb6618e7aea608adf4223352cc9bcbee9412d5f.jpg
 
Üst