Bebek Diş Çıkarma Problemi

forumuzmani

Baby Community Member
En iyi cevaplar
1
Kızlar selam bebeğim 12 ayını doldurucak az kaldı fakat bu ara asırı huysuzlanıyor dişleri kaşınıyo bir öneriniz var mıdır neler yapabiliriz? Diş kaşıyıcılar iyi geliyor mu bu durumlarda önerileriniz varsa yorumlarda belirtirseniz sevinirim

Taze soğan bildiğiniz taze soğanı bebeğin eline verin… Biz bazen veriyorduk baya rahatlatıyordu… Tabii diş kaşıyıcı da aldık… Diş kaşıyıcı alırken kaliteli ürün olmasına dikkat edin kontrol edin.

Taze soğan bildiğiniz taze soğanı bebeğin eline verin… Biz bazen veriyorduk baya rahatlatıyordu… Tabii diş kaşıyıcı da aldık… Diş kaşıyıcı alırken kaliteli ürün olmasına dikkat edin kontrol edin.
Tabii bebeği kontrol altında tutun ağzına boğazına soğan kaçmasın. Ayrıca wee baby diş kaşıyıcı almıştık iki bebeğimize de onu kullandık. Tavsiye ederim canım.

Tabii bebeği kontrol altında tutun ağzına boğazına soğan kaçmasın. Ayrıca wee baby diş kaşıyıcı almıştık iki bebeğimize de onu kullandık. Tavsiye ederim canım.
E tabii ki bebeği kontrol altında tutacak gözünden ayırmayacak soğan ağzına burnuna kaçmasın… Haa bir de soğangillerden pırasa da veriyorduk. Biz de diş kaşıyıcı aldık ayrıca…

Merhabalar canım geçmiş olsun ben bebeğim diş çıkarma döneminde wee baby’den sulu diş kaşıyıcı almıştım sürekli onla oyalandı kolay sterilize oluyor hem deneyebilirsin bu tarz bir ürün rahatlatır diye düşünüyorum.

her bebeğin kaçınılmaz uzun dönemlik bir problemi bu diş etleri çok kaşınıyor yavrucaklar yapsınlar bende aynı şekilde wee baby’den sulu diş kaşıyıcı almıştım çok sevmişti bebeğimde elinden düşürmüyordu hem aynı zamanda buzdolabında serinletip verirseniz masaj etkisi gibi daha etkili olucağını söyleyebilirim

Bebekler için diş çıkarmak oldukça zor gerçekten. Biz yeşil soğan veriyorduk bir tavsiye üzerine rahatlatıyordu .
Alerjisi vs. yoksa dişlerini kaşıyabileceği organik besinler vermenizi öneririm.