Neler Yeni

Bebek, Prematüre Bebek, Tüp Bebek, Doğum, Çocuk - Bebek Forum

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsunuz?

Soru sorun

Forumdan Soru Sorun ve Yanıt Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

Deneyimli Ebeveynler Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

Deneyimli Ebeveynler Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

Anne / Baba Bilgi Doğum Sonrası Annelerin Hislerini Anlamak İster misiniz?

Uzman Editor

Üye
Üye
Emektar Üye
Katılım
28 Mar 2018
Mesajlar
252
En iyi cevaplar
0
Tepki puanı
37
Puanları
28
Yaş
33
Konum
İzmir
Doğum Sonrası Annelerin Hislerini Anlamak İster misiniz?
Doğum yapan annelerin göstermiş oldukları tepkiler
, bebek sağlığı yerindeyse kesinlikle görülmeye değer. 9 ay boyunca iki can taşımak ve sonunda bebek özlemin son bulması duygusal bir ruh haline geçiş sağlayacaktır. Ancak artık bebekleri korumak için gösterilen çaba anne adaylarının kendilerini unutmalarına neden olmaktadır. Bebeklerini kucaklarını aldıkları ilk andan sonra artık, aralarındaki bağı kimse koparamaz.

Bu durumun devamında eğer bebek sağlığı yerinde değilse, anne adaylarının çok büyük bir bölümü sorunun kendinden dolayı olduğunu düşünmektedir. Kesinlikle yanlış ve asla düşünülmemesi gereken bir durumdur. Yapılan araştırmalar, hasta bebekler üzerinde genel olarak biyolojik problemlerin olduğu kanısına varmaktadır. Genetik olarak gelen rahatsızlıklar, DNA aracılığıyla bebeğe geçmiş ve hamilelik dönemden sonra hemen kendini belli etmiştir. Yapılmakta olan çalışmaların eksikliği farklı bir noktada kendini belli edecektir, fakat bu durum doğum sonrası anneleri inanılmaz derecede etkilemektedir.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst