Neler Yeni

Bebek, Prematüre Bebek, Tüp Bebek, Doğum, Çocuk - Bebek Forum

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsunuz?

Soru sorun

Forumdan Soru Sorun ve Yanıt Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

Deneyimli Ebeveynler Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

Deneyimli Ebeveynler Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

Uzman Editor

Üye
Üye
Emektar Üye
Katılım
28 Mar 2018
Mesajlar
252
En iyi cevaplar
0
Tepki puanı
37
Puanları
28
Yaş
33
Konum
İzmir
Doğum Yapan Annelere Kritik Tavsiyeler Nelerdir?
Zaman doldu ve artık bebeğinizin sağlıklı doğması için gerekenleri yerine getirmişsiniz, doğumunuz gerçekleşmiş, geriye kalan sadece önünüze bakmak olacaktır. Annelik duygusu ve heyecanını tanımak sizi biraz her şeyden vazgeçirebilir fakat, hayat normal akışında devam etmek zorundadır.

Özellikle dikişli doğumlar için dikkat edilmesi şart olan konular, çok fazla detay ve ihtiyaç duyulan adımlar olacaktır. Direk olarak hijyen ve sağlıklı beslenme gibi zorunlu hadiselerin yerine getirilmesi gerekmektedir. Yapılan araştırmalar, doğum sonrasında aşırı düzensiz beslenme gibi bir yanlışa düşen annelerde inanılmaz boyutlara varan sağlık sorunları yaşanmaya başlanmıştır. Bu tarz sorunlarla karşılaşmamak adına, düzenli beslenme ve temizlik konularında asla taviz verilmeyen bir yol izlenilmelidir.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst