Bebek / Çocuk Ürün Doymayan bebek için biberon takviyesi yapmak

nurozgul

Baby Community Member
En iyi cevaplar
0
40 günlük gün içinde 3 kez mama veriyorum doymadığı için biberon ile artı emziriyorum meme reddi yapmasından korkuyorum hem emzirip hem biberon veren anneler varmı benim gibi ?

Benim ilk bebeğim Prematüre Bebekti 7,5 aylık doğdu Yeni Doğan Ünitesinde 19 gün kaldı yavrum. Anne sütünü sağarak Küvöze getiriyorduk. İlk etapta emiyordu ve biberon ile de anne sütü alıyordu... Daha sonra meme reddi yaşadım biberona alıştı ve 15 ay sağarak anne sütü vermeye devam ettim. Şimdi ikinci bebeğim kucağımda ve 9 aylık bu olay beni çok yıprattı ve boyun fıtığı çıktı. Boyun fıtığı için ilaçlar kullanmam gerektiğinden dolayı ikinci bebeğime 9 ay süt verebildim.

Şöyle söyleyeyim @nurozgul ben de anne sütü yeterli olmadığı için mama takviyesi yapanlardanım… Benim Bebek hem meme emiyor hem de anne sütü yetmediği için biberonla takviye mama veriyorum bu güne kadar bir sıkıntı çıkmadı…

Şöyle söyleyeyim @nurozgul ben de anne sütü yeterli olmadığı için mama takviyesi yapanlardanım… Benim Bebek hem meme emiyor hem de anne sütü yetmediği için biberonla takviye mama veriyorum bu güne kadar bir sıkıntı çıkmadı…
Katılıyorum… Yine de doktorunuza danışın derim…

bu konuda bende endişe yaşıyordum ama anne gögsünü andıran wee baby cam biberonlarından aldık. Bir sorun yaşamadık hala hem göğüs hemde biberon ile beslenme şeklinde ilerliyoruz.