Bebek / Çocuk Ürün Emzirme dönemi göğüs ucu çatlaklarına öneriniz var mı?

masterweb

Baby Community Member
En iyi cevaplar
0
Emzirme döneminde olan tüm annelerin baş belası göğüs çatlakları ve tahrişleri olduğunu düşünüyorum kızlar canımda acıyor napıcam böyle bir tavsiyeniz var mı? Kıyafet bile giymekte zorlanıyorum sizlerde bu tarz bir durumda karşılaştınız mı?

Emzirme döneminde olan tüm annelerin baş belası göğüs çatlakları ve tahrişleri olduğunu düşünüyorum kızlar canımda acıyor napıcam böyle bir tavsiyeniz var mı? Kıyafet bile giymekte zorlanıyorum sizlerde bu tarz bir durumda karşılaştınız mı?
Lansinoh Lanolin Göğüs Ucu Kremi kullanabilirsin. Emzirme döneminde beni çok rahatlattı.

selam canım bende aynı sorunu yaşadım bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine mycey’den göğüs kalkanı satın aldım iyi ki almışım yani artık rahatladım hiç bir tahriş bölgem kıyafetle temas etmiyor ve iyileşiyor tavsiye ederim bende sana