Bebek / Çocuk Ürün Gaz giderici biberon kullanan var mı?

Gaz giderici biberon kullanan var mı?

• Kullanılan toplam oy
    6

Eda88

BF Member
En iyi cevaplar
0
Merhaba, son dönemde çok fazla gaz sorunu yaşıyoruz. Kullandığınız mama ya da biberon ile ilgili olabilir dediler. bebekuruntavsiyeleri instagram hesabında Dr. Brown's gaz giderici beberon diye bir şey gördüm. Bu ürünü kullanan var mı? Üründen övgüyle söz etmişler ama sorunumuzu çözer mi gerçekten emin olamadım.

blues

BeBeKFoRuM YöNeTiM EKiBi
Yönetici
Administrators
Super Moderators
Moderating
BF Member
En iyi cevaplar
0
Merhaba, son dönemde çok fazla gaz sorunu yaşıyoruz. Kullandığınız mama ya da biberon ile ilgili olabilir dediler. bebekuruntavsiyeleri instagram hesabında Dr. Brown's gaz giderici beberon diye bir şey gördüm. Bu ürünü kullanan var mı? Üründen övgüyle söz etmişler ama sorunumuzu çözer mi gerçekten emin olamadım.

Bebeğim için biz kullandık çok iyi hatırlıyorum. Gaz problemine de çok iyi gelmişti. Ayrıca herkese tavsiye ediyorum bu ürünü..

Gülsüm-Umut

Bebek Forum Üyesi
BF Member
En iyi cevaplar
0
Kullandık. Yenisi için de yeni bir tane almayı düşünüyoruz. 👩‍👦‍👦

Bebeğin Doğum Tarihi: 2021-01-10
Hamilelik Günü: 95 günü geride bıraktınız.
Hamilelik Trimester Dönemi: 13 haftayı geride bıraktınız ve şuan 1. Trimester dönemindesiniz.
Hamilelik Aşaması: Farkındalığınızı artırmak için aşağıdaki bilgileri okuyabilir ve doktorunuzdan detayları isteyebilirsiniz.
Bebeğinizin karaciğeri safra salgılamaya ve pankreası insülin üretmeye başladı. Bu arada bazen sırt
ağrıları hissetmeye başlayabilirsiniz. Bunun nedeni relaxin denilen doğumu kolaylaştırmak için
salgılanan bir hormondur. Relaxin büyüyen rahminzin ihtiyacı olan alanı karşılamak için leğen
kemiğinizin genişlemesini ve omurgaya bağlanan kalça eklemlerini gevşeterek doğumu kolaylaştırmak için destekler.

songül

BeBeKFoRuM YöNeTiM EKiBi
Yönetici
Super Moderators
Moderating
BF Member
En iyi cevaplar
0
Anne olup da Dr. Brown's gaz giderici biberonu duymayan yoktur. Ve kullanmayan sanırım yoktur.

BebekForum

BeBeKFoRuM YöNeTiM EKiBi
Yönetici
Moderating
BF Member
En iyi cevaplar
0
Kesinlikle kullandık. Tavsiye ederim.