Gelişme geriliği konusunda sorum var..

  • Yapılan spamlar ve bot saldırıları sebebi ile üyelikler sadece manuel onaya alınmıştır. Mail adresi ve kullanıcı adı düzgün olmayan tüm hesaplar red edilecektir. İlginiz için teşekkür ederiz... /-/ Due to spam and bot attacks, memberships were only approved by manual. The e-mail address and the user name will be rejected. Thank you for your attention...
  • Bebek Forum içeriğindeki bütün yazılar üyelerimizin kendi tecrübeleri neticesinde yazdığı ve bilgilendirme amaçlı yazılardır. Teşhis ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Kesinlikle her uygulamada doktorunuza danışınız.
  • İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Bebek Forum https://www.bebekforum.net.tr Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ YAPTIKLARI PAYLAŞIMLARINDAN SORUMLUDUR.

Gülsüm-Umut

Üye
Üye
Emektar Üye
29 Haz 2017
341
29
28
39
Ankara
www.bebekforum.net.tr
#1
Klinik tanı: Gelişme geriliği olduğu durumlarda ne yapabiliriz?

Radyolojik yorum : Bilateral priventriküler beyaz cevherde T 2 ağırlıklı görüntülerde ve flair sekansda sinyal artışları izlenmiştir. Yaşa bağlı geçici hiperintensite olabilir. Ancak hipoksi öyküsü sorgulanmalıdır. Lateral ventriküller sol lehine minimal asimetriktir.
 

blues

BeBeKFoRuM YöNeTiM EKiBi
Yönetici
Administrators
Developer
Moderator
Üye
28 Haz 2017
60
22
8
42
Ankara
www.bebekforum.net.tr
#2
Bu gibi durumlarda eğitim aldırabilirsiniz. Çevrem de böyle örnekler görmüşlüğüm vardır. Sakın moral bozulmasın. Erkenden eğitim alınırsa o ara kapanır.
 

Facebook Sayfamız