Neler Yeni
Bebek Forum'a Hoş Geldiniz

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut mesajlara cevap yazabilir, diğer üyelere itibar edebilir, kendi özel mesajınızı alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz.

Uzman Editor

Üye
Üye
Emektar Üye
Katılım
28 Mar 2018
Mesajlar
248
Beğeniler
33
Puanları
28
Yaş
31
Konum
İzmir
#1
Hamilelikte Düşük Olmasını Destekleyen Nedenler Nelerdir?
Hamilelikte düşük nedenleri
, anne adaylarının en çok korktuğu sorunlardır. Farkında olmadan yapılan yanlışlar ve eksiklikler, bununla birlikte gösterilmekte olunan özenin yetersizliği gibi soru işaretlerini beraberinden getirmektedir. Tüm bu sorunlardan önce genetik ve biyolojik bozuklukların gebelikte düşük olmasına neden olduğu gibi gerçeklerde vardır. Yani anne ve baba adaylarının hamilelik döneminde dikkat etmesini gerekenleri harfiyen yerine getirseler de sonuçlar genlerden gelen sorunlara göre şekillenir.

Yapılan araştırmalara göre sunulan raporda, anne adaylarının stres altında geçirdikleri dönemler, düşük olmasında çok büyük rol oynamaktadır. Tüm bunlar sürekli olarak gerçekleşirken, çevresel etkiler, kavgalar, çarpmalar ve düşmeler gibi ani durumlarda düşüklerin olmasına neden olabiliyor. Hamilelikte düşük nedenleri üzerinde çalışılması ve dikkat edilmesi gereken çok önemli bir husustur.
 

Facebook Sayfamız

Üst