Bebek / Çocuk Ürün İnternetten Yapılacak Alışverişlerde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

CemreDemir

Bebek Forum Üyesi
BF Member
Katılım
30 Eki 2019
Mesajlar
22
En iyi cevaplar
0
Puanları
3
Yaş
26
Konum
İStanbul
Teknolojinin hızlı gelişimi insan yaşamını her geçen gün daha da kolaylaştırıyor .Hem zamandan tasarruf ediyoruz hem de bir çok işi aynı anda yapma imkanımız oluyor. Özellikle alışverişte internetin gelişimi hem bir çok seçeneği incelememizi sağlıyor hem de ürün fiyatlarını aynı anda karşılaştırarak kendimiz için en uygun olanı seçebiliyoruz.
İnternetten alışverişin faydaları kadar zararlı yönleri de var.Bu konuda yapılacak işlemlerde gerekli önlemleri almamız çok önemli.Gerek kişisel bilgilerimizin istenmeyen üçüncü şahısların eline geçmemesi gerekse yapacağımız alışverişlerde dolandırılmamak adına nerelere dikkat etmeliyiz onlara değinelim.
Öncelikle güvenli bilgisayar kullanmalısınız. Ortak kullanım bilgisayarlar şifrelerin ve kart bilgilerinin güvenliği için sakıncalı olabilir. Şifrelerinizi kolay tahmin edilmeyecek şekilde uzun ve farklı karakterlerden oluşturun ve bilgisayarınıza kaydetmeyin.
Alışveriş yapılacak site ve ya satıcı detaylı bir şekilde araştırılmalı e ticaret platformlarında ki satıcıların puanı ve yapılan yorumlar bu konuda bize çok yardımcı oluyor. Sitelerin SSL sertifikası olup olmadığı da önemli konulardan biri. Sitenin SSL sertifikasına sahip olup olmadığını adres çubuğunun yanında kilit işaretinden anlayabilirsiniz.
Yarı Yarıya Giyim çeşitli e-ticaret platformlarının yanı sıra kendi sitesi üzerinden de ihracat fazlası ucuz çocuk giyim ve toptan ihracat fazlası giyim ürünlerini kaliteyi en uygun fiyata sahip olmak isteyenlerin beğenisine sunuyor. Firma birinci kalite orijinal marka ürünleri çok uygun fiyata sizlere sunarken güvenilir alışverişin garantisini veriyor.
İhracat fazlası birinci kalite ucuz çocuk ürünler firmanın tamamen müşteri memnuniyetine odaklanmasıyla size güvenli alışverişin garantisini veriyor.
 
Üst